T.V Üniteleri (TELESET)

Yeni bir LCD T.V aldıysanız ve mekanınıza uygun bir T.V sehpası veya Ünite arıyorsanız, konforlu ve estetik tasarımları ile öne çıkan TELESET‘in birbirinden güzel T.V duvar ünitelerine mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz. T.V ünitelerini DARK, COOL, DUAL, RALEX, VİSİON, URBAN, ESSERE ve ELEGANCE    isimleri altında beğenimize sunan TELESET‘in bu harika ünitelerini binbirdekor.com olarak  sizler için inceledik…

DARK T.V Ünitesi
Morland meşe ve beyaz high gloss kaplama kullanılan ünitenin yüzeyinde, yonca desenlerinin soft dokunuşlarını görmek mümkündür.

COOL T.V Ünitesi
Cool T.V ünitesi modern duruşuyla televizyon izlemeyi keyfe dönüştürür. Antrasit yüzey, beyaz high gloss kaplama ve metal kulpların hakimiyeti tasarımdaki ağırlığını korur. Duvara monte edilen dekoratif dolaplar ve uzun çekmeceler estetik görüntüsünün yanı sıra son derece fonksiyoneldir.

DUAL T.V Ünitesi
Dual T.V ünitesi, duvara monte edilebilen dekoratif dolapları ve geniş çekmeceleriyle hem estetik hem de kullanışlıdır. Tasarımların tamamında kullanılan ceviz kaplama, burada da hakimiyetini sürdürür.

RELAX T.V Ünitesi
Geniş hacimli çekmeceleriyle fonksiyonel olan T.V ünitesinde, beyaz ve Teleset ceviz kaplama hakimiyetini sürdürür. Dekoratif dolaplardaki işlemeli ayna kapaklar, takıma estetik bir duruş kazandırır.

VISION T.V Ünitesi
Vision T.V ünitesi kullanışlı çekmeceleri ve dekoratif raflarıyla, estetik görünümü işlevsellikle bir arada sunar. 315, 230 ve 180cm olmak üzere üç farklı boyut alternatifi mevcuttur.

URBAN T.V Ünitesi
Urban T.V ünitesi, geniş hacimli çekmeceleri ve dekoratif dolaplarıyla estetik ve işlevselliği bir arada sunar.

ESSERE T.V Ünitesi
Dörtlü ve cam kapaklı dolap, kitaplık ve çekmecelerden oluşan Essere T.V ünitesinde, Dolaplarda anadolu ceviz, arka zeminde parlak cappucino kaplama kullanılmıştır. Dolap kapakları ve çekmecelerdeki parlak krom kulp ve detaylar tasarımın genelindeki modern çizgiyi sürdürür.

ELEGANCE T.V Ünitesi
Teleset meşe ve beyaz high glass kaplama, Elegance T.V ünitesinde de kullanılmıştır. Tasarımda yer alan cam kapaklı dolap hem fonksiyonel hem de dekoratif amaçlı kullanılabilir. En altta bulunan uzun çekmeceler ise geniş iş hacmine sahiptir.

 

3 Yorum “T.V Üniteleri (TELESET)”

  1. bana ulaşırsanız sewinirim fiyatlarınız hakkında beni bilgilendirimiziniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir