Suudi Kralına Yürüyen Saray…

Türkiye’de Suudi Arabistan Kralı Abdullah’a özel yürüyen saray yapıldı.
Lükse düşkünlüğü ile bilinen Petrol zengini Suudi Arabistanın Kralı Abdullah, Dizayn VIP’in sahibi Erbakan Malkoç’a otobüs siparişi verdi. Proje üzerine çalışan Türk  işadamı, 350 bin euro değerinde, 50 metrekarelik Mercedes marka otobüsü,  150 işçi ile 8 ayda  saraya çevirdi. 24 ayar altınla döşenen araçta lüks adına ne ararsanız var…

2 milyon euroya mal olan otobüsün sadece fiyatı değil özellikleri de dudak uçuklatıyor. Araçta bulunan musluk, çöp kovası, klozet fırçası ve çatal-bıçak gibi bütün metal aksam 24 ayar altın kaplamadan oluşuyor. Ahşapların aralarında bile altın tozu bulunuyor. Araçta Kral için hazırlanan 14.5 metrelik bir suit yatak odası ve 2 adet LED TV bulunuyor. Kralın 2 metrelik yatağı, vücudun istenilen bölgesine masaj yapabiliyor. Otobüsün içindeki bütün elektronik donanım ise ipad ile yönetiliyor. Kral, yatağından ipad ile televizyonu ve kahve makinesini açıp kapatabiliyor. Malkoç, “prens ve şeyhlerin otobüse hayran kaldığını ve 13 tane daha sipariş aldıklarını” söylüyor.

Suudi Kralına Yürüyen Saray… Galerisi

4 Yorum “Suudi Kralına Yürüyen Saray…”

  1. Abi bu adamlar müslüman değil mi ? dinimiz müsrifliği yasaklamamış mı? Bunlar ne biçim müslüman anlamadım ki… Hatırlarmısınız bir çok müslüman ülke açlıktan kırılırken., Hacda kesilen onca kurbanı dağ gibi yığınlar halinde leş yiyen akbabalara terk etmedilermi? Bu petrolde birgün biter o zaman bu lükse nasıl para bulacaklar merak ediyorum.

    1. neo gayri muslum herseyi yaparda goze normal gorunuyo ama soz konusu suudi krali olunca heleki musluman olunca yureginize yumruk gibi oturuyo kiral halkinin hakkini fazlasiyla veriyo hemde limitsiz halkida calisiyo kdv yok hastaneler ilaclar ameliyatlar beles yardima ihtiyaci olan yardim istemesi yeter imkani olmayanlarin evlenmeli yani kiral topyekun halkini doyuruyo eee oda kral ona yakistigi gibi yasamakta onun hakki ayrica dis ulkelere omru boyunca yadimi oldu ve devam ediyo turkiyede yardim ettigi ulkeler arasinda zenginin mali bilmeden konusan fakirin cenesini yorarmis =lutfen arastirmadan yorum yapmayin tesekkur ederim

  2. Bunların müslümanlığı bana helal halka haram müslümanlığı… kendilerine her şey mübah halk yapınca kafasını uçur. Adam buraya geldiğinde Hilton otelinin tuvaletini beğenmeyip yıktırdı da tekrar yaptırdı. Altın kaplama taharet musluğu… kçlarını da altın suyuyla yıkasınlar bari.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir