Son Trend Puf Modellerini Gördünüz Mü ?

Dekoratif Puf Modelleri

Merhaba arkadaşlar, bu defa küçük, önemsiz gibi görünen, hatta bir çok insanın ihtiyacı olmadığı için bakmaya bile gerek görmediği bir ürün ile huzurlarınızdayım. Başlıktan da anlayacağınız üzere bu sayfamızda sizler için puf tabure tasarımlarına göz atıyorum. Aslında bir çok insana her ne kadar önemsiz gibi görünse de yeni dekorasyon trenlerinde eski moda armut puf modelleri “aut” olurken, şu sıralar chester puf modelleri “in” halinde. Bir çok tüketici bu tarz bir ürünü evinde görmek istiyor. Durum böyle olunca da benim için değişik puf modellerini incelemek bir görev haline geliyor.

Farklı Puf Tasarımları

Aslında puf modellerini incelemek benim yeni yaptığım bir şey değil, zira daha önce bu ürünlere yapı marketlerimizde göz atarak, başta puf modelleri koçtaş olmak üzere, puf modelleri ikea ve tekzen puf modelleri sizlerle paylaşmıştım. Ayrıca genel mobilya üreticilerimizin ürünleri de istikbal puf modelleri ve yataş puf modelleri olarak tarafımdan binbirdekor.com sayfalarına yüklenmişti. Tabii bu oldukça uzun bir zaman önceydi. Şimdi pufların, özellikle de yatak odasında sıklıkla kullanılan, sandıklı puf modelleri ve tasarımlarının yeniden trend olduğunu görünce değişik, hatta yeni akımlara, yeni tasarım puflara göz atmak istedim ve bakın neler buldum.

Yuvarlak Puf Modelleri

Aslında makalenin başlığını Pop Art puf modelleri olarak atmayı düşünmüştüm ancak şimdi sizlere sunacağım görsellere göz atınca bu şahane puf modellerine sadece Pop Art deyip geçmek hakikaten haksızlık olacak. Pop Art stilinden hoşlanmayan arkadaşlar bu güzelliklerden mahrum kalacak, zira bu çılgın puflar sadece Pop Art desenlerden oluşmuyor, kelebekler, gelincikler var.

Modern Puf Çeşitleri

Hatta klasik tarzlardan hoşlananlar için zarif Osmanlı desenleri bile var. Üstelik sadece bu puflar sadece bir stil üzerine tasarlanmamış üç değişik norma sahipler, dilerseniz keyif yaparken ayaklarınızı uzatın (Tabii kıyabilir seniz) Dilerseniz orta sehpa olarak kullanın. Sözün özü bu puflar her zevke hitap ediyor arkadaşlar…

 

İlginç Puf Modellerine Göz Atın !..

Paragraf aralarında bir kaç örneğini gördüğünüz bu pufların devamı da var elbette. Hemen alt tarafta bu ilginç puflardan oluşan ve çok beğeneceğinizi düşündüğümüz bir foto galeri hazırladık. İnanın bu galeri içerisinde ki puf görsellerine hasta olacaksınız, tabii evinizde değişik tasarımlara sahip, kimselerde olmayan bir puf görmek istiyorsanız…

Yeni Moda Puf Modelleri Görselleri Foto Galeri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir