Siyah Beyaz ve Çok Şık Köşe Takımları

Köşe Takımı Renkleri

Yataklı köşe takımı ucuz köşe takımları ucuz köşe koltuk takımları köşe koltuk takımları fiyatları doğtaş köşe takımları yataklı köşe koltuk kelebek köşe takımı istikbal köşe koltuk takımları – Rezidanslar gibi modern yapı anlayışı ile birlikte yaşam alanlarımıza giren  modern dekorasyon tarzlarının vazgeçilmezi oldu köşe takımları.

Köşe Koltuk takımı Renk Kombinleri

Bundan bir kaç yıl öncesine kadar 90’ların tozlu yapraklarına hapsolmuş bu oturma grupları, modern dekorasyon stilleri ile birlikte hayatımıza tekrar girdi ve geçtiğimiz yıllarda da en çok satılan mobilyalar listesinin zirvesinde yer alarak satış patlaması yaşadı.

Siyah Beyaz Köşe Takımları

Hal böyle olunca da irili ufaklı bir çok mobilya üreticisi ürün gamlarına bu şık takımları ekleyiverdi pastadan pay kapmak adına. Doğal olarak bu durum tüketicinin ekmeğine yağ sürdü, zira piyasada yüzlerce çeşit köşe takımı ve geniş bir fiyat yelpazesi oluştu.

 

siyah beyaz köşe takımı modelleri

Şu anda piyasada 500 TL ‘den tutunda 6-7 bin Liralara kadar ulaşan köşe takımları mevcut. binbirdekor.com olarak bizlerde bu güne değin tahminimce 1000’den fazla köşe takımı modeline göz atıp, sizlerle buluşturduk, bazılarını sizler için fiyatları ile birlikte detaylı bir şekilde inceledik.

siyah beyaz köşe takımı modelleri_2

Buradan edindiğimiz tecrübelere dayanarak da bu makalemizi hazırladık, zira siz değerli takipçilerimizin sunduğumuz bunca model arasından en beğendikleriniz siyah ve beyazın ölümsüz bir aşkla vuslata erdiği köşe takımları oldu…

 

 

siyah beyaz köşe takımı modelleri_3

Yazılarımızın her haklı saklıdır, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz, izinsiz kopyalanıp yayınlanması halinde adli yollara başvurulacaktır !… 

siyah beyaz köşe takımı modelleri_4

 

siyah beyaz köşe takımı modelleri_5

 

siyah beyaz köşe takımı modelleri_6

 

siyah beyaz köşe takımı modelleri_8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir