Siyah beyaz ev dekorasyonu (Tamizo Architects)

Ev dekorasyon fikirleri lüks daire dekorasyonu en güzel ev dekorasyonları örnekleri resimleri 2014 dekorasyon fikirleri…

Merhaba arkadaşlar daha önceki makalelerimde siyah gibi asil, beyaz gibi zarif renkleri ne kadar sevdiğimi anlattığımı hatırlıyorum, dolayısı ile uzun uzadıya bu renklerin muhteşem ahenginden, yüzyıllarddan bu yana bir arada kombinlendiğinden falan bahsetmeyip direkt olarak konuya gireceğim.

Biliyorsunuz binbirdekor.com sayfalarında zaman zaman yurtdışından dekorasyon örneklerine, oralardaki tasarım ve mimarlık stüdyolarının çalışmalarına göz atıyor, kayda değer olanlarıda sizlerle buluşturuyoruz. İşte bu sayfamızda da Polonya’ya uzanıp Krakow kökenli tasarım stüdyosu Tamizo Architects‘in projesine göz atıyoruz.

Tamizo Architects 64 m2 gibi küçük bir alanda sadece siyah ve beyaz tonları kullanarak adeta görsel bir cümbüş yaratmış. Birazdan görsellerinde göreceğiniz üzere en ufak detaylarda dahi siyah beyaz renklerden sapmamış. Mesela pencerelere dikkat ederseniz çerçevelerinin siyah olduğunu göreceksiniz.  bu durum dışardan gelen gün ışığı ve içerdeki beyaz duvarlar ile çok şık bir kontrast yakalarken bu küçük alanda ferah bir görüntü yakalanmasına bu tip detaylar katkı sağlıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir