Sıradışı Kırlent Yastık Kılıfları (Cushion Design)

Dekoratif Kırlent Kılıfı Modelleri

nevresim yastık kılıfı modelleri kırlent modelleri köşe yastığı koltuk yastık modelleri örnekleri yastık kılıfı dikimi istikbal kırlent modelleri kırlent modelleri köşe yastığı – Eğer gerçekten farklı ve hatta absürt bir dekorasyon aksesuarından söz ediyorsak bu yastık kılıflarına göz atmanız konusunda ısrar ederim arkadaşlar. Tabi eğer düz renk kırlent kılıfı yada bilindik dikdörtgen kırlent kılıfı veya normal bir kırlent kılıfı seti aramıyor sanız…

Cushion Design Kırlent ve Yastık Kılıfı Modelleri

Özel bir kumaştan imal edilen bu yastık kılıfları dekoratif görünümleri ile ev dekorasyonuna farklı ve ilginç bir hava katmalarının yanında, arkadan fermuarlı oluşları nedeni ile oldukça da kullanışlılar.

 

Dekoratif Kırlent Kılıfı Fiyatları

Bu ürünler bir çok güvenilir e-ticaret sitesinde çok uygun fiyatlara satılıyorlar. Örneğin Hepsiburada normalde 69,00 TL olan bu kılıfları şu sıralar indirimli olarak 29,00 TL gibi komik bir rakama satıyor. Diğer bir çok sitede de hemen hemen aynı rakamlar ile satışı yapılıyor ki bu fiyatlar evinize küçük dokunuşlar ile bambaşka bir hava katmanız için son derece küçük rakamlar.

Şu güzel kırlentlere bir bakar mısınız, eminim hanımefendi okurlarımız oturma odaları yada salonlarında,koltukları üzerinde durup duran, hareketsiz, cansız, sıradan  sıradan kılıflardan hemen vazgeçip, en azından kılıflarını bu modern ve dekoratif ürünlerle değiştirmek isteyeceklerdir…

 

Yastık Kılıfları Örnekleri

Sizler için en beğendiğim modellerden oluşan yerleştiğim görsellerine bir göz atın ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. Eğer bunları beğenmezseniz, daha fazla modele göz atmak, fiyatlarını incelemek ve ürünleri satın almak için, google üzerinden Cushion Design yastık kılıfı gittigidiyor yada Cushion Design yastık kılıfı n11 gibi bir arama yaparak markanın ürünlerine ulaşabilirsiniz.

 

TWİTTER FACEBOOK ALEXA KIRLENTLERİNE GÖZ ATMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

SEVDİKLERİNİZİN RESİMLERİNİ KIRLENTLERE BASTIRIN…

One Reply to “Sıradışı Kırlent Yastık Kılıfları (Cushion Design)”

  1. tıklıyorum ama o sayfada bu yastıklardan bulamadım.. nasıl alabileceğim hakkında yardımcı olur musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir