Sıradışı Banyo Dolabı Tasarımları ile BiancoA

Modern lavabolu banyo dolabı modellerini, banyo dekorasyonunda fark yaratmak isteyen okurlarımız için incelemeye devam ediyoruz. Bilindik, televizyonlarda reklamlarını sıklıkla görmediğimiz bu sebeple de bir türlü sıra dışı tasarımlarına rastlayamadığımız banyo mobilya markalarından biri ile daha huzurlarınızdayız.

Efendim markamız Çanakkale kökenli BiancoA. 1991 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteren marka misyonunu banyolarını yepyeni bir görünüme kavuşturma ve modern çizgileri banyolara taşımak amacıyla, değişik ebat ve modellerde banyo dolabı imalatı olarak nitelemiş.

Ürün gamını incelediğimiz BiancoA bu misyonu büyük oranda gerçekleştirmiş, zira hakikaten görülmeye değer inanılmaz banyo dolabı tasarımları bu ürün gamı içerisinde yer alıyor. Şimdi gelin sindire sindire bu ürün gamına göz atalım ve banyolarınız için en ideal banyo mobilya modellerini bulmaya çalışalım.

BaincoA banyo dolabı modelleri arasında banyo ebatlarınıza uygun bir çok lavabolu banyo dolabı tasarımı mevcut. Dar ve küçük banyolar için banyo dolapları bile markanın koleksiyonları arasında yer alıyor.

Farklı Tasarımlara Sahip En Güzel Banyo Dolabı Modellerinden Örnekler

Marka genel olarak hayal gücü sınırlarını zorlayan banyo dolabı tasarımları ile dikkat çekiyor. Bu duruma verebileceğimiz en güzel örnek ise üst tarafta resmini gördüğünüz Abydos Banyo Dolabı olabilir.

Tekzen Banyo Dolabı Modellerinden Örnekler

Ancak markanın amiral gemisi Safarin koleksiyonu, zira farklı bir tasarım adına bulabileceğiniz her nitelik bu banyo dolabında bir araya getirilmiş. Safarin banyo dolabındaki özellikle aynanın hatları daha önce hiç bir yerde rastlamadığımız bir tarza sahip.

Modern Lavabolu Banyo Dolabı Modelleri ve Biancoa Yeni Banyo Dolabı Modelleri

Yine farklı bir tasarım olarak karşımıza çıkan Poseidon banyo dolabı da değişik ayna tasarımı ile dikkat çekerken, mavi ve beyazın eşsiz kombinasyonu ile göz kamaştırıyor.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi BiancoA markası ürünleri gerçekten banyolarınızı modernize edecek tasarımlara sahip. Bu nefes kesen banyo dolaplarında aşağıda yer alan foto galerimizde göz atabilirsiniz. Şimdi bir çoğunuz bu ürünleri nereden alacağınızı merak ediyorsunuz hali ile. BiancoA banyo dolapları internette güvenli ve seçkin alışveriş sitelerinde ve başta Tekzen olmak üzere bir çok yapı markette satışa sunuluyor. Ayrıca marka hakkında bilgi almak ve daha fazla banyo dolabı tasarımına göz atmak isterseniz bu adresi ziyaret edebilirsiniz…

DEĞİŞİK TASARIMLARDA LAVABOLU BANYO DOLABI MODELLERİ (BİANCOA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir