Shaggy Halı Modelleri 2021 Bahariye Halı

2021 Shaggy Halı Modelleri ve Fiyatları

Bu sayfamızda olduğunuza göre halılarınızdan, en azından bazılarını yenilemek üzeresiniz arkadaşlar. Muhtemelen tercihinizi de shaggy halı modellerinden yana kullanmak niyetindesiniz. Aslında bu halılar klasik yada avangart tarzı döşenmiş veya dekore edilmiş salonlara pek uymaz ama, oturma odası için shaggy halı yada yatak odası için shaggy halı kullanmak süper bir tercih olacaktır. En azından takipçilerimizden Shaggy halı kullananlar böyle düşünüyor. Aynı düşünceye katılan okurlarımıza fikir vermek adına da daha önce Kaşmir Shaggy Halı ve Ayyıldız Shaggy Halı gibi markaların ürünlerine göz atmıştık. Ayrıca, Ikea shaggy halı ve Koçtaş shaggy halı gibi başlıklar altında da yapı market ürünlerini incelemiştik. Hatta shaggy halı temizliği gibi detaylı konulara bile girdiğimizi görüyoruz. Bu sayfamızda ise yine shaggy halı konusunda sizlere yardımcı olmak adına Bahariye Halı 2021 Modelleri arasında seçtiğimiz shaggy halı modellerini inceliyoruz.

Shaggy Halı Nedir ?

Shaggy halıların en önemli özelliklerinin başında tüy yüksekliği ve kalınlığı geliyor. Bu halılar uzun ve kalın tüylü tasarımları ile özellikle modern mekanların en çok tercih edilen halı modelleri arasında yer alıyorlar. Genellikle 3 yada 5 cm uzunluğunda tüy yüksekliğine sahip olan bu halılar, kalın dokuma ipleri modeline göre düz ya da bükümlü bir görünüm sergiliyorlar. Zaten sıradışı bu görünüm de insanları cezbediyor.

Modern Shaggy Halı Modelleri

Köşe, oval, yuvarlak gibi bilindik halı modellerinden sıkılan insanlar modern mekanlarını dekore ederken artık bu tip shaggy halıları tercih ediyorlar. Bu sayfamızda olduğunuza göre muhtemelen sizlerde tercihinizi bu tip shaggy halılardan yana kullanmak niyetindesiniz. O halde sizlere biraz yardımcı olalım ve bu sayfamızı en güzel shaggy halı tasarımlarından birini yaratan Bahariye Halı Shaggy modellerine ayıralım.

Shaggy Halı Bahariye Modelleri

Canlı renkleri, pırıl pırıl saçakları ve neşeli desenleri ile gönüllere taht kuran Shaggy halılar, son yılların vazgeçilmez zemin süslemeleri olurlarken, daha epeyce bir süre bu unvanlarını koruyacak gibi görünüyorlar. Bu halı stili bu kadar tutunca da tüm halı üreticileri farklı desenlerle, kendi shaggy koleksiyonlarını yaratıp, bunlara farklı isimler koydular. Bahariye Halı’da bu firmalardan sadece biri ve doğal olarak bu trend içerisinde birkaç Shaggy koleksiyonuna sahip.

Shaggy Halı Modelleri Katalog 2021

Dolayısı ile bu sayfamızı Bahariye Halının Shaggy modellerine ayırdık arkadaşlar. Hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde markanın en yeni shaggy halı modellerini bir arada bulabilir, hayalini kurduğunuz bu halıların en güzel renk ve desenlerini galerimiz içerisinden seçebilirsiniz.

Shaggy Halı Modelleri 2021 Bahariye Halı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir