Selim Yuhay’dan Şahane Mutfak Dekorasyonları

Evim Şahane mutfak dekorasyonları görselleri selim yuhay dekorasyon örnekleri evim şahane dekorasyon resimleri…

Evim Şahane Selim Yuhay Mutfak Yenileme Örnekleri 2015

Selim Yuhay ve ekibi son yılların gündüz kuşağı programları arasında raiting anlamında sanırım rekora gidiyorlar. Üstelik Evim Şahane izleyenleri başka kanallarda bir şey olmadığından değil, beğendikleri, hatta ağızlarının suları aka aka izliyorlar programı.

2015 Evim Şahane Mutfak Yenilemeleri

Bu arada hemen bir ekleme yapmak istiyorum, bir dekorasyon hastası olarak, o ağzının suyu akanlar arasında bende varım. Ayrıca diğer kanallarda gündüz kuşağında hakikaten hiç bir şey yok. Haksız mıyım ?… Artı milyonlarca insan evlerine Selim Yuhay’ın sihirli ellerinin değmesini bekliyor. Buna bizzat şahidim, zira programa katılmak isteyen bir çok Evim Şahane hayranı binbirdekor.com‘dan yardım istedi. Allah var illettikte Program yapımcılarına.

 

Evim Şahane Mutfakları 2015

Neyse konuyu daha fazla uzatmayalım, bu programın bu kadar takipçisi, bu kadar hayranı olmasının en önemli sebebi dahiyane iç mimar Selim Yuhay ve ekibinin sıradışı ve zekice tasarladıkları, yeniden dekore ettikleri mekanlar. Üstelik karşılıksız, yâni bedava olmasıda ayrı bir etken. Ancak Adamların gerçekten şahane işlere imza attıkları kesin. Tıpkı foto galerimizde görsellerini sunduğumuz mutfak dekorasyonu örneklerinde olduğu gibi…

Evim Şahane 2015 Mutfak Dekorasyon Örnekleri Görselleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Mobiliyum İnegöl Modern Yatak Odası Modelleri

Yeni sezon modern yatak odası takımlarına göz atamaya devam ederken bu sayfamızda daha önce köşe...

Kapat