Selim Yuhay Ekip Şahane İle Kanal D’de

Evim Şahane Oldu Ekip Şahane

Ekip Şahane Başvuru Ekip Şahane’ye Nasıl Katılırım Ekip Şahane Dekorasyon Örnekleri Ekip Şahane Hangi Kanalda Ekip Şahane Saat Kaçta Başlıyor Ekip Şahane Yeni Bölümleri – Oturdukları eski evleri yenilemek isteyenler fakat gerek maddi imkansızlıklar, gerekse dekorasyon konusunda yeterli bilgi ve birikimi olmadığı için bu yenileme işini sürekli başka bir bahara ertelemek zorunda kalanların umut ışığı haline gelen Selim Yuhay yine aynı konsepte sahip yepyeni bir programda Kanal D izleyicilerinin karşısına geçti.

Güle Güle Oturun Bitti

Geçtiğimiz yılın başlarında oldukça sansasyonel bir şekilde yıllardır milyonlarca insanın hayranlık ve merakla izlediği Evim Şahane isimli programını sonlandırarak Acun Ilıcalı’nın kanalı olan TV8‘e transfer olan ve bu kanalda aynı programı Güle Güle Oturun ismi ile devam ettiren Selim Yuhay’ın yeni adresi Kanal D, yeni programının ismi ise Ekip Şahane oldu.

Selim Yuhay Yine Harikalar Yaratacak

Ekip Şahane hafta içi her gün saat 12:45 itibarı ile Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Ekranlarının dahi mimarı Selim Yuhay yine gündüz kuşağı yeni dekorasyon programı ile izleyiciyi ekran başına kilitlemesi beklenirken, tabi ki yine talihli izleyicilerin evlerinde harikalar yaratmaya devam edecek. Anlayacağınız Selim Yuhay Bildiğiniz Selim Yuhay 🙂

Evim Şahane Bir Fenomendi

İlk olarak 2013 yılında yine Kanal D ekranlarında Evim Şahane ismi ile karşımıza çıkan Selim Yuhay gerek akılcı dekorasyon uygulamaları, gerekse geri dönüştüğü mobilyalar ile bir anda izleyicinin gönlüne taht kurmuş ve gündüz kuşağının en çok izlenen programlarında zirveye oturmayı başarmış, rakip televizyon kanallarını da kıskançlık çatlatmıştı hatırlarsanız.

Evim Şahane Taklitleri Tutunamadı

Doğal olarak programın bir çok taklidi farklı ekranlarda, ancak hiç biri ne Evim Şahane kadar izleyici kitlesine ulaşış, ne de o efsane program gibi uzun soluklu olabilmişti. O taklit programlardan burada bir kaçını örnek göstermeyi çok isterdik ama hemen hepsi ünlü kişiler tarafından sunulduğu için bunu hatırlatmak onlara saygısızlık olur diye düşünüyoruz. Bırakın oldukları yerde, tarihin karanlık sayfalarında kalmaya devam etsinler.

Ekip Şahane’ye Nergis Kumbasar’da Katıldı

Ekip Şahane adı ile belki de kendine uğurlu geldiğine inandığı ilk kanalı Kanal D’de yeni bir maceraya yelken açan Selim Yuhay bu defa yalnızda değil üstelik. Selim Yuhay’a ekranların sevilen ismi, başarılı oyuncu Nergis Kumbasar’da eşlik edecek ve fenomen programda tıpkı geçtiğimiz yıllarda yüzlerce aileyi mutlu ettikleri gibi önümüzde ki günlerde de yeni ailelerin evlerini, mutfaklarını, banyolarını, odalarını yenileyecekler.

Ekip Şahane Katılım

Binbirdekor.com’un bu sayfasında olduğunuza göre muhtemelen siz de Selim Yuhay ve Evim Şahane programının sıkı bir takipçisisiniz. Belki de  Selim Yuhay’a gerek “Evim Şahane” gerekse “Güle Güle Oturun” Programları ile ulaşıp, onun sihirli ellerinin evinize dokunmasını istediniz ancak talih bir türlü yüzünüze gülmedi ve artık umutlarınızı tamamen yitirdiniz. Fakat umutsuzluğa kapılmamanızı öneririz, belki de artık sıra sizde. Belki de bu yeni program sizlere uğurlu gelecek, başvurunuz kabul edilecek ve bir gün Nergis Kumbasar ve Selim Yuhay kapınızı çalacak 🙂 Dolayısı ile yerinizde olsak hemen Ekip Şahane programına başvurmanızı öneririz.

Evim Şahane Başvuru

Evim Şahane Başvuru Formu yine Kanal D’nin resmi internet sitesi üzerinden izleyici ile buluşuyor. Başvuru formunda kendi fotoğrafınız, dekore edilmesini istediğiniz odanın fotoğrafı ve dekore edilmesini istediğiniz diğer odanın fotoğrafını eklemeniz isteniyor. Daha sonra kişisel bilgileriniz, adres ve iletişim bilgileriniz soruluyor. Bu bilgilerin ardından evinizin karakteristik özellikleri sorgulanıyor; eviniz kaç odadan oluşuyor, eviniz kaçıncı katta, eviniz ortalama kaç metrekare gibi. Formun en altında ise  karakterinizi üç kelime ile anlatır mısınız? ve başınızdan geçen ilginç bir olay anlatır mısınız? gibi tamamen sizi tanımaya yönelik sorular sorulmuş. Eee sonuçta sizleri biraz tanımaları sizin özelliklerinize göre beğeneceğiniz bir ev dekorasyonu yapmak adına çok önemli değil mi ?..

Ekip Şahane Başvuru Formu

Eğer evinizin veya en azından bir odanızın Selim Yuhay gibi dahi bir mimar tarafından yenilenmesini yada yeniden dekore edilmesini istiyorsanız Ekip Şahane programına başvurabilir, yukarıda bahsettiğimiz başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir