Şehrizar konakları

Günümüzün dünyasına doğa ve tarihi katarak büyüyen, mahalle kültürünü her sokağına taşıyan ve huzurlu bir yaşam sunan Şehrizar Konakları konuğumuz olacak bu sayfamıza. Han Tümertekin, Nevzat Sayın ve İhsan Bilgin gibi tecrübeli ve elit mimarların bir araya gelip, mimari estetiklerini farklı bakış açıları ile yansıttıkları Şehrizar Konaklarını, sevdikleriyle bir arada yaşamak isteyenler, aynı mahallede bir kapı komşusu kadar yakın olma hayali kuranlar ve en önemlisi şehirde huzurlu bir köşe arayanlar için detayları ile birlikte inceleyeceğiz …

Üsküdar Altunizade‘de Emlak Konut GYO ve Gap İnşaat ortaklığı ile hayata geçirilen Şehrizar Konakları ‘nın 2012 yılının Haziran ayında tamamlanması ve teslimlerinin yapılması bekleniyor.

Cihan Ünal‘ın seslendirdiği reklam filmi ile dikkat çeken Şehrizar Konakları 38 blokta toplam 208 konuttan meydana geliyor. Metrekarelerine, konumuna ve cephesine göre farklılık gösteren 6 ayrı tipte konut seçeneği sunuluyor.

180 metrekare ile 613 metrekare arasında değişen dairelerin yer aldığı Şehrizar Konaklarında fiyatlar 2 milyon TLden başlıyor. ..

3 oda 1 salon, 5 oda 1 salon, 6 oda 1 salon, 8 oda 1 salon ve 9 oda 1 salon konut tiplerinden meydana gelen Şehrizar Konaklarında, normal konutların yanı sıra çatı dubleksleri ve bahçe dubleksleride bulunuyor.

Projede bulunan konutlar deniz manzarasına hakim…

Projede İstanbul’un bitkilerinin kullanıldığı peyzaj düzenlemeleriyle sıcak ve samimi bir mahalle ortamı yansıtıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir