Schafer Yemek Takımı 85 Parça Modelleri Fiyatları 2021

Yemek Takımları ve Fiyatları 2021

Şık masalarda, dost muhabbetleri eşliğinde, uzun soluklu yenilen yemekleri unutamaz insanlar kolay kolay. Etkileyici bir yemek vermek ve yemeği ziyafete dönüştürmek için şık bir sofraya, şık bir sofra için de zarif yemek takımlarına ihtiyaç vardır. Dolayısı ile binbirdekor.com olarak şık masalar kurmanızda bir nebze de bizim payımız olarak diye düşünerek yaptığımız yemek takımları araştırmalarımız devam ediyor. Daha önce başta Karaca yemek takımı modelleri olmak üzere, Bernardo Yemek Takımı ve IKEA yemek takımı modellerini incelemiştik. Ayrıca sadece konuklar için değil, Günlük Yemek Takımları arayan okurlarımız için de 6 Kişilik Yemek Takımı ve 12 Kişilik Yemek Takımı modellerine de göz atmıştık.

Schafer Yemek Takımı – 85 Parça

Bu sayfamızda ise daha önce Schafer Kahvaltı Takımı ve Schafer Çeyiz Seti başlıkları altında çeşitli ürünlerini incelediğimiz ve yemek takımı denilince akla gelen ilk markalardan biri olan Schafer’ın 2021 koleksiyonlarına göz atıyor, markanın 85 parça yemek takımı modellerini içeriği ve özellikleri ve tabi ki fiyatları ile birlikte detaylı olarak incelemeye alıyoruz. Dolayısı ile şu sıralar şık ve kaliteli yemek takımlarına ihtiyacınız var ise bu ürünlere mutlaka göz atmanızı öneririz.

Schafer 85 Parça Kare Yemek Takımları

Schafer 85 parça yemek takımlarını kare ve yuvarlak olarak ikiye ayırmış. İlk olarak son yıllara damgasını vuran ve yemek takımı anlayışını yuvarlak kalıplardan çıkaran kare yemek takımlarına göz atalım dilerseniz. Efendim markanın 85 parça kare yemek takımı ürün gamında Tılsım serisi var. Ancak Tılsım koleksiyonunu sadece bir tek seri olarak algılamayın zira bu koleksiyonda 5 farklı desen seçeneği sunuluyor.

Schafer Ömür Boyu Garantili Yemek Takımları

Türkiye’de bir ilk olan ‘’Ömür Boyu Desen Dayanıklılığı Garantisi’’ne sahip Tılsım koleksiyonunun en güzel özelliği ise Starjet teknolojisi ile özel olarak üretilmiş olması. Bu özellik yemek takımının tüm yıkamalar sonrasında desenini ve ışığını kaybetmemesini ilk günkü gibi pırıl pırıl olmasını sağlıyor.

Schafer Tılsım 85 Parça Yemek Takımında Neler Var ?

Gelelim takımın içeriğine. Efendim markanın vermiş olduğu listeye göz attığımızda biberlik, tuzluk ve hatta kürdanlık dahi olduğunu görüyoruz. Ürün içeriğinin detaylı listesini alt tarafta inceleyebilirsiniz;
12 Adet Servis Tabağı 27 Cm
12 Adet Yemek Tabağı 22 Cm
12 Adet Pasta Tabağı 21 Cm
12 Adet Çorba Kasesi 15 Cm
1 Adet Oval Servis 35 Cm
1 Adet Oval Servis 25 Cm
2 Adet Oval Servis 22 Cm
1+ 1 Çorba Tenceresi + Kapağı
1+1 Kürdanlık + Kapağı
2 Adet Bıberlık
2 Adet Tuzluk

Schafer 85 Parça Yemek Takımı Fiyatları (Tılsım)

Peki bu kadar detaylı ve üstün bir teknoloji ile üstelik ömür boyu garanti verilen bir yemek takımı olan Tılsım’a ne para ödeyeceğiz. Efendim bu takımların Schafer fiyat listesi üzerinde ki normal fiyatı 5.284,29 TL olarak görünüyor. Ancak Schafer kampanyaları ile bu ürünler şu sıralar 3.699,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Schafer 85 Parça Yuvarlak Yemek Takımları

Klasiklerden hoşlanan, kare yemek takımlarını samimi bulmayan okurlarımız için gelelim markanın  yuvarlak 85 parça yemek takımlarına. Schafer 85 parça yuvarlak yemek takımları kategorisinde Dantella ve Mega Collection olmak üzere iki koleksiyon görüyoruz. Üst tarafta remini gördüğünüz Dantella serisi son derece geleneksel bir tasarıma sahipken Mega Collection serisinde hem modern, hem de klasik esintilere sahip yemek takımı modelleri görüyoruz.

Schafer 85 Parça Yuvarlak Yemek Takımı Fiyatları

Yukarıda listesini verdiğimiz Tılsım serisi ile aynı içeriğe sahip olan her iki koleksiyonda ise Schafer kampanyaları yine geçerli. Dantella koleksiyonu normalde 6.427,14 TL fiyatla satılırken, kampanya indirimleri ile 4.299,00 Liraya kadar inmiş durumda. Mega Collection serisi ise 3.284,29 TL yerine 2.299,00 TL fiyat etiketi ile sizleri Schafer Mağazalarında bekliyor.

Schafer Yemek Takımı Kampanyalarını Kaçırmayın !..

Bu sayfamızı Schafer 2021 yemek takımlarından 85 parça seçeneklerine ayırdık arkadaşlar. Ancak hemen hatırlatmak isteriz ki burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde markanın fiyat politikalarına ve kampanyalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle hem ürünlerin güncel fiyatları hakkında fikir sahibi olmak, hem de bu ürünlerin daha farklı görsellerini incelemek adına bu linki tıklayarak “Schafer Yemek Takımları” kategorisini de ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir