Saray Halı Modelleri ve Fiyatları 2021 Detaylı İnceleme

Halı Modelleri 2021 Koleksiyonları Binbirdekor.com’da

Salonlarınız, oturma odalarınız ve evinizin hemen her köşesi için hem klasik hem modern halı modelleri marka marka sizler için binbirdekor.com sayfalarında incelenmeye devam ediyor. Hatırlarsanız son olarak, kaşmir halı modelleri ve merinos halı fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışmış, ayrıca tüm halı markaları ve üreticilerinin 6 metrekare halı modelleri ve fiyatları gibi detaylı bir inceleme yazısını da yine beğeni ve bilgilerinize sunmuştuk. (Linklere tıklayarak bahsi geçen bu konuları da incelemenizi tavsiye ederiz.)

Saray Halı Modelleri Saray Halı Fiyatları 2021

Bu sayfamızın konuğu ise Saray Halı arkadaşlar. Geçtiğimiz yıl saray halı eski modelleri ve fiyatlarını yine incelemiş ve bu ülkemizin en önemli üreticilerinden bu markanın o ürünlerine de hayran olmuştuk. Fakat markanın 2021 koleksiyonu hakikaten bildiğiniz gibi değil. Bu nedenle bu şahane halıları bir an evvel sizlerle paylaşmak istedik ve bu sayfamızı Saray Halı’ya ayırdık. Dilerseniz vakit kaybetmeden bu güzel modellere şöyle bir göz atalım…

Saray Halı Saltanat Özellikleri ve Fiyatları

Yılların eskitemediği halı markalarımızın başında gelen Saray Halı’nın en yeni serilerinden biri olan Saltanat koleksiyonunda hem modern, hem de klasik desenlere rastlıyoruz. Ancak işin sürpriz tarafı ise bu klasik desenler bir zamanların saçaklı el dokuma halıları ile birebir tarzda tasarlanmış olmaları. Koleksiyonun ebat ve fiyatlarına gelecek olursak, ürünün saray halı outlet mağazalarında saray halı fiyatları 6 metrekare saltanat modeli üzerinde 594,00 TL fiyat etiketi taşıdığını görüyoruz. Koleksiyonun 4 M² ebatı ise 342,00 TL.

En Güzel Saray Halı Modellerinden Saray Amour Serisi

Başlık abartılı değil arkadaşlar, zira Saray Amour serisi markanın en güzel koleksiyonları listesinde başı çekerken, 2021 yılına da damgasını vuracağını düşünüyoruz. Ürünün 6 M² fiyatı 1.200,00 TL olarak belirlenmiş. Bu halının 4 M² modelini satın almak isterseniz ödeyeceğiniz para ise 754 TL.

Saray Halı İmge Serisi ve Fiyatları

Tıpkı Amour gibi yine adından çokça söz ettireceğini düşündüğümüz, pudra tonları ve inanılmaz şık desenleri ile dikkat çeken bir diğer Saray Halı koleksiyonu ise İmge. 12 mm yüksekliğinde %100 akrilik iplik ve pamuk taban kullanılarak imal edilen ürünün 6 M² fiyatı saray halı fiyat listesi üzerinde 1.450,00 TL olarak görünüyor. Ürünün 4 M² ebatı ise 890 TL fiyat etiket ile satışa sunuluyor.

Saray Halı Lobelya Koleksiyonu ve Fiyatları

Hani yukarı da Amour serisine övgüler dizmiştik ya ardından İmge serisinin de bu övgü dolu koleksiyondan bir farkı olmadığından dem vurmuştuk. İtiraf etmek gerekirse o sırada Lobelya serine göz atmamıştık. Emin olun bu koleksiyonda mutlaka görülmesi gereken halılar arasında yer alıyor. O kadar güzel renk ve desenlere sahip ki geçtiğimiz yılın son çeyreğinde vitrine çıkmış olmasına rağmen bu makale içerisine yerleştirmemek haksızlık olurdu. Ürünün fiyatları ise oldukça makul. Mesela 6 M² ebatı Saray Halı Outlet üzerinde 1218.24 TL olarak görünüyor. Ürünün 4 M² ebatı için ise 747,00 TL ödemeniz gerekiyor.

Saray Halı Outlet Mağazası İnternet’te

Arkadaşlar yukarıda verdiğimiz fiyatlar belirli bir süre için geçerli. Bu nedenle beğendiğiniz bir halı modeli var ise fiyatları da bütçenize uyuyor ise en kısa zamanda size en yakın Saray Halı mağazalarına uğramanızı öneririz. Size yakın bir yerde Saray Halı satış noktası yok ise markanın internet satış mağazası Saray Halı Outleti ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir