Sanat Halı’dan Yepyeni Abiye Koleksiyonu

Sanat Halı sektöre gireli çok uzun zaman olmadı, ancak gerek kalitesi, gerekse birbirinden şık tasarımları sayesinde uzun yıllardır piyasada olan rakiplerine kafa tutacak kadar geniş bir müşteri portföyüne sahip oluverdi. Son yılların en tutulan halı markalarının başında gelen Sanat Halı yepyeni koleksiyonlarını da müşterilerinin beğenisine sunarken, binbirdekor.com olarak bizlerde bu yeni koleksiyonları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda sadece özel renkler ile çalışmayı bir prensip haline getirmiş Sanat Halı’nın en yeni koleksiyonlarından biri olan Abiye serisi ile huzurlarınızdayız.

Dokumasında kullanılan özel parlak ipliği ve incelikle işlenmiş zerafet timsali, kabartma görünümlü desenleri sayesinde ışıl ışıl bir koleksiyon olan Abiye, evinizin dekorasyonunuza mükemmel değerler katacak gibi görünüyor.

Halı dekorasyonunu yeniden gözden geçirmekte olan, hem güzel, hem de kaliteli halılar ile zeminlerini süslemek isteyen ve bunu yaparkende tercihini Sanat Halı’dan yana kullanmak isteyen takipçilerimiz için Sanat Halı’nın 2016 yılındaki ilk serilerinden biri olan Abiye koleksiyonunun birbirinden şahane desenlerini foto galerimizde bir araya getiriyor, bu şık desenleri inceleyelemenizi öneriyoruz…

SANAT HALI 2016 MODELLERİ ABİYE KOLEKSİYONU DESENLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir