Sanat Halı Inside Koleksiyonu ve Fiyatları 2021

2021 Halı Modelleri ile Sanat Halı

En yeni halılar, markaları ve modelleri ile binbirdekor.com sayfalarında sizler için tüm detayları ile birlikte incelenmeye devam ediyor arkadaşlar. Son olarak, çeşitli halı markaları ve üreticilerinin salon halı modelleri 2021 incelemelerimizde 6m2 halı modelleri ve fiyatları sayfalarımıza konuk olmuştu. Tabi Pierre Cardin Halı başta olmak üzere, Saray Halı Modelleri ve Kaşmir Halı Modelleri de 2021 koleksiyonları ile editörlerimiz tarafından sizler için detaylı olarak incelenmişti. Elbette bu kadar araştırma içerisinde ülkemizin en önemli markalarından biri olan Merinos Halı da unutulmadı. Modern halı modelleri incelemelerimiz dahilinde Merinos Halı Fiyatları ile birlikte bilgi ve beğenilerinize sunuldu. Bu sayfamızda ise başlıktan da anlayacağınız üzere Sanat Halı’nın en yeni modellerinden birini masaya yatırıyoruz.

Sanat Halı Modelleri ve Fiyatları 2021

Aslında daha önce Sanat Halı Delüks ve Sanat Halı Doku yada Sanat Halı Oasis ile Sanat Halı Abiye gibi markanın son koleksiyonlarına “Sanat Halı Modelleri Fiyatları 2021 Detaylı İnceleme” başlıklı makalemizde göz atmış, şimdi inceleyeceğimiz İnside serisini de bu yazı içerisinde geçirmiştik. Fakat orada tüm koleksiyonlara yer verdiğimiz için, Inside serisinin sadece bir modeline yer verebilmiştik. Bu sayfamızda ise hem bu koleksiyonun tüm desenlerini paragraf aralarında sizlerle paylaşacağız, hem de fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Dolayısı ile şu sıralar hem güzel, hem de kaliteli halılar arıyorsanız bu modele mutlaka göz atmanızı öneririz.

Sanat Halı Inside

”Halıya İşlenen Sanat” gibi gerçekten hak ettiği bir sloganla yola çıkan ve “Muhteşem Yüzyıl” gibi üzerinden epey bir zaman geçmesine rağmen halen konuşulan, çeşitli sahneleri TV programlarında, belgesellerde halen kullanılan bir dizi ile tanıdığımız Sanat Halı’nın koleksiyonlarına sayfalarımızda beğenerek yer veriyoruz. İsminin ağırlığından olsa gerek Sanat Halı koleksiyonları sanki sadece salonlar için klasik ve sanatsal desenlere sahip halılar tasarlıyormuş gibi geliyor insana ancak, markanın ürün gamında gerçekten çok farklı ve modern avangart desenlere de rastlıyoruz.

Sanat Halı Yeni Halı Modelleri Inside

Örneğin İnside serisi. Koleksiyon da hem modern, hem de avangart tarzlarda dekore ettiğiniz salonlarınız için çok şık desenler mevcut. Ayrıca son zamanlarında trend desenlerinden kamuflaj desenleri de koleksiyon içerisinde kendisine yer bulmuş.

Sanat Halı Inside Fiyatları

Efendim koleksiyonun fiyat bilgilerine gelecek olursak, Inside serisi en büyük salon halısı (200X290 cm 6 m²) fiyatı 1.700,00 TL civarında. Oturma odaları için bu koleksiyonun modern desenlerini kullanmak isteyen okurlarımızın ise 4 m² Inside halı için 1.050,00 TL ödemeleri gerekiyor.

Sanat Halı Yolluk Fiyatları Inside Serisi

Eğer bu koleksiyonu çok beğendiyseniz ve evinizin koridorlarında da bu halıları görmek istiyorsanız gelin bir de yolluk fiyatlarını inceleyelim. Efendim Inside serisi 80X150 cm yolluğun fiyatı 340,00 TL, 80X300 cm 685,00 TL olarak belirlenmiş. 100X200 cm Inside yolluk ise 570,00 TL fiyat etiketi taşıyor. 100X300 cm yolluğun fiyatı da 860,00 TL olarak görünüyor.

Tabi verdiğimiz bu fiyatlar zaman içerisinde markanın fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle hem bu halıları daha yakından görmek, hemde güncel fiyatları hakkında fikir sahibi olmak adına Sanat Halı Modelleri resmi sayfasını da ziyaret etmenizi öneririz.

“Sanat Halı Inside Koleksiyonu ve Fiyatları 2021” Konusunda 3 Yorum Var

  1. Sanat Halı hakikaten de hem güzel, hem de kaliteli halılar yapıyor. Bende abiye var salonda yıllardır kullanıyorum ilk günkü gibi tertemiz. Şimdi de Oasis serisine kafayı taktım. Oda çok güzel. Admin o halıya da bir göz atar mısınız inanın çok hoşunuza gidecek. Fiyatları hakkında da bizleri bilgilendirirseniz seviniriz.

    1. Evet Oasis koleksiyonunu da inceledik. Eğer makaleyi tam okursanız yukarıda inceleme yazımızın linki de var. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi o yazıda sadece bir modelini ekledik. İlerleyen günlerde Oasis koleksiyonunu da Sanat Halı Inside gibi detaylı olarak inceleriz İnşallah.

  2. Sanat halı kalitesini isminden alıyor. Bu koleksiyonda çok güzel ancak eski koleksiyonlarından Acoustic koleksiyonu tam bir sanat eseri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir