Samsun Tower

Arabesk müziğin babalarından Samsun doğumlu Orhan Gencebay ‘ı oynattığı reklamları ile bir anda dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Samsun Towers projesi, Ersa İnşaat tarafından Esenyurt’ta hayata geçiriliyor. Teslimatları 2014 yılı içerisinde başlayacak olan projede konutlar 56 bin TL ‘den başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor. binbirdekor.com olarak şu sıralar özellikle Esenyurtta ev almak isteyen takipçilerimiz için bu yeni projeyi detaylı bir şekilde inceledik…

Samsun Towers 33 katlı 5 bloktan meydana geliyor. Projede 1.550 daire ve 13 bin metrekare büyüklüğünde bir alışveriş merkezi yer alacak. Mağaza, kafe ve sinema salonlarıyla bölgenin çekim merkezlerinden biri haline gelecek olan Samsun Towers, site sakinlerine konforlu bir yaşam alanı oluşturmayı hedefliyor.

20 bin metrekarelik bir alana sahip proje de  kullanılan alanının yüzde 80’inin peyzaja ayrılmasının yanı sıra tüm bloklarda 5’er kat aralıklarla yer alacak kat bahçeleriyle yeşille iç içe bir yaşam alanı oluşturulacak.

Birçok ayrıcalığın bir arada sunulduğu Samsun Towers’ta açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, süs havuzları, basketbol sahası, tenis kortu, mini futbol sahası, çocuk oyun alanları ve kişisel gelişim alanlarının yanı sıra her konut bloğunun altında yer alacak fitness center, sauna, buhar odası, aktif spor alanları ve toplantı salonları yer alıyor.

Ankastre ürünlerinden vitrifiyelere kadar lider markaların kullanılacağı Samsun Towers’ta 55 metrekare stüdyo daireler 70 bin lira ile 85 bin lira arasında, 43 metrekare ile 73 metrekare 1+1 daireler 56 bin lira ile 116 bin lira arasında, 95 ile 99 metrekare 2+1 daireler 125 bin lira ile 153 bin lira arasında ve 128 metrekare 3+1 daireler 164 bin lira ile 203 bin lira arasındaki fiyatlarla satışa sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir