Salonlarınız İçin Çok Özel 2020 Halı Modelleri

2020 Salon Halı Modelleri ve Fiyatları

Yaz aylarının sıcaklığı kendini hissettirmeye başladığı andan itibaren güney illerimizde halılar kaldırıldı, yıkandı temizlendi. Artık Ekim ayına kadar bu illerde halı kullanılmaz. Yaygı olarak dekoratif kimiler kullanılır genelde. İç Anadolu ve Kuzey Doğu Anadolu gibi bölgelerde ise halılar 4 mevsim boyunca oldukları yerde kalıyorlar. Bu nedenle bu bölgelere ait şehirlerde 4 mevsim halı modelleri kullanmak gerekiyor. Tüketici talepleri doğrultusunda zaten artık bir çok halı markası koleksiyonlarında 4 mevsim halılara daha çok yer veriyor. Hemen her halı üreticisinin bu tip halıları bulunuyor.

En Güzel 2020 Salon Halılarını Arıyoruz

Ancak burada konumuz sadece 4 mevsim halı modelleri değil arkadaşlar, zira burada salon dekorasyonlarını yenileyen ve bu bağlamda yeni salon dekorasyonlarına uygun güzel ve kullanışlı bir halı arayanlara yardımcı olmak adına  2020 yılında vitrine çıkan en güzel halı modellerini inceliyor, fiyatlar ve etkileyici desenlerine ait görselleri bilgi ve beğenilerinize sunuyoruz.

Pierre Cardin 2020 Salon Halı Modelleri

2020 Yılında son derece sansasyonel koleksiyonlar çıkaran Pierre Cardin Halı, en çok yuvarlak ve halı modelleri ile ses getirmişti. 5 Koleksiyonunda bu tip halıları müşterilerinin beğenisine sunan markanın oval ve yuvarlak halıları her ne kadar normal halılarının önüne geçse de Pierre Cardin salon halılarında da büyüleyici desen ve renk alternatifleri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bu duruma verebileceğimiz en güzel örnek ise Pierre Cardin 2020 Halı modelleri arasına henüz eklenen, şık, ışıltılı saçakları ve dengeli renk uyumuyla dikkat çeken Afghan ve güçlü renkleri, şaşırtıcı motifleriyle ilk görüşte çarpılacağınızı düşündüğümüz bir koleksiyon olan Voyage koleksiyonları olabilir. Hanımların işini kolaylaştıran Pierre Cardin’e özel “Tozum Az” özelliği her iki koleksiyonunda bulunurken, Voyege koleksiyonuna ait 200X290 cm ebatında ki 5,8 M² en büyük salon halısının fiyatı 1645,90 TL, Afghan koleksiyonun aynı ebatlarda ki en büyük salon halısı ise 1.072,90 TL fiyat etiketleri ile satışa sunuluyor.

Atlas Halı 2020 Modelleri ile Büyülüyor

Uzun soluklu bir ara verdiği halı sektörüne yakın bir zaman önce kesin ve muhteşem bir dönüş yapan Atlas Halı’da yeni sezonda vitrine çıkardığı koleksiyonlar ile dikkatleri bir anda üzerine çekmeyi başardı. Marka özellikle Mısra ve Rumeli koleksiyonlarına ait kaliteler arasında ki salon halıları ile beğeni toplarken, bu kalitelerden özellikle Mısra koleksiyonuna ait Gülçehre ve Rumeli koelksiyonundan Vardar modeli markanın en popüler tasarımları haline geldiler.

Bu koleksiyonların fiyatlarına gelecek olursak, Mısra koleksiyonunun 200X290 cm ebatında ki 5,8 M² en büyük salon halısı 1.508,00 TL, Rumeli koleksiyonun ise yine aynı ebatlarda ki en büyük salon halısı 1.368,80 TL fiyat etiketi ile satışa sunulduklarını söyleyebiliriz.

Sanat Halı’dan Muhteşem Salon Halıları

“Muhteşem Yüzyıl” gibi tarihi ve efsane bir dizinin sponsoru olarak hayatımıza giren, sıra dışı renk ve desenleri ile pek sevilen Sanat Halı’da yeni yıla birbirinden şahane salon halıları ile merhaba derken, Seyir koleksiyonunda ki inanılmaz renk ve desen alternatifleri diğerlerinden hemen ayrıştı. Dantel halı modellerinden hoşlanan okurlarımızın çok beğeneceğini düşündüğümüz Seyir koleksiyonun 200X290 cm ebatında ki salon halısı ise üzerinde 1,035.40 TL fiyat etiketi taşıyor.

Bir Çok Markadan Şahane Salon Halıları

Tabi binbirdekor.com olarak sizler için seçtiğimiz, salon dekorasyonunuza katkıda bulunacağını düşündüğümüz salon halıları burada gördükleriniz ile sınırlı değil. Her zaman olduğu gibi alt tarafta 2020 salon halı modelleri markaları ve fiyatlarından oluşan bir foto galeriyi beğenilerinize sunuyoruz. Galerimizi ziyaret ederek, diğer markalara ait en güzel salon halıları ve fiyatlarını detaylı olarak inceleyebilirsiniz…

2020 EN POPÜLER SALON HALILARI ve FİYATLARI (Foto Galeri)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir