Salon Yemek Odası Dekorasyonu Yerleşim Örnekleri

Salon dekorasyon fikirleri dahilinde bu defa bir sorunsal olan salon yemek odası yerleşimini ele alıyoruz. Salonlarınız için en ideal yemek odası yerleşimleri hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışıyor, sizlere ilham kaynağı olması açısından birbirinden değişik görselleri beğeninize sunuyoruz.

Salon sadece ülkemizde kullanılan bir kavram ve salon için seçilen mobilyalara genellikle yemek odası takımlarıda dahil oluyorlar. Salonda yemek yemek ne kadar mantıklı orası tartışılır, zira sadece özel konuklara açık olan bu alanda yemekli ağırlanan misafirler için yapılan yemeklerin bir ziyafet tarzında olması gerektiğinden oldukça ağır kokulara sahip olacağı ve bu yemek kokularının perde ve koltuk takımlarına sineceği düşünülürse, bu alanda yemek yemenin ne kadar mantıklı olacağını varın siz düşünün.

Her ne kadar tasvip etmediğimiz bir konu olsada maalesef ülkemizde yemek odası takımları salon mobilyaları ile birlikte salonda yerlerini alıyorlar. Salonunun küçüklüğü, büyüklüğü bu mobilyaları kabul edebilirliği hiç düşünülmüyor. Çoğu insan zorlada olsa bu mobilyaları salonlarına sığdırmaya çalışıyor ve maalesef ortaya hiç hoş görüntüler çıkmıyor. İlle de yemek odası takımlarını salonunuza sığdırmak istiyorsanız, foto galerimizdeki örneklerden ilham alabilir ve daha mantıklı, daha şık salon dekorasyonlarına imza atabilirsiniz…

SALON YEMEK ODASI DEKORASYON ve YERLEŞİM ÖRNEKLERİ GÖRSELLERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir