Salon Duvar Süsleme Önerileri ve Örnekleri

Yeni bir ev aldıysanız veya salon dekorasyonunuzu yeniliyorsanız en çok takılacağınız sorunsal yada bizlerin binbirdekor.com olarak en çok karşılaştığımız soruların başında salon duvarları nasıl süslenir geliyor. İnsalar haklı olarak duvarlarını yeni boyattığı veya yepyeni duvar kağıtları dekore ettiği ile salonlarını yanlış duvar süsleme uygulamaları ile mahvetmek istemiyor. O halde gelin salon duvar dekorasyonu ve süsleme önerileri ve birbirinden güzel örneklere hep birlikte göz atalım.

Konsol aynası haricinde duvarlarınıza asacağınız farklı tasarımları olan aynalarla hem salonunuzu daha geniş gösterebilir, hem de salonunuzu güzelleştirebilirsiniz. Özellikle dikdörtgen ve klasik modelli aynalar duvarlarda daha güzel duracaktır.

Salon duvarlarınıza monte edeceğiniz farklı duvar rafları ve bu ünitelerin üzerine koyacağınız kitaplarınız, süs eşyalarınız ya da fotoğraflarınızla salon duvarınız düz bir duvar olmaktan çıkıp salonunuzun bir parçası olacaktır.

Salon duvarları için en çok tercih edilen çözüm ise tablolardır. Büyük tek bir tablo asmak yerine birkaç tabloyu yanyana ve simetrik bir şekilde koltuğunuzun arkasına da yerleştirebilir, yada 5 parçalı, 6 parçalı canvas tablolar kullanabilirsiniz.

KESİNLİKLE OKU !..   Salonlar İçin Şahane Duvar Dekorasyonları

salon duvarlarınız için bir diğer seçenek ise aile fotoğraflarınız olabilir. Mobilyalarınıza uygun olarak seçtiğiniz çevçevelerin içine koyduğunuz fotoğraflarınızla hem duvarlarınız süslenecek hem de salon duvarlarınızı kişiselleştirmiş olacaksınız. Özellikle eski hatta siyah beyaz fotoğraflar salonunuza daha mistik bir atmosfer katacaktır.

EN GÜZEL SALON DUVAR SÜSLEME ve DEKORASYON ÖRNEKLERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İnce Uzun Salon Dekorasyonu Nasıl Yapılır ?..

Dar salon dekorasyonları, L salon dekorasyonları, geniş salon dekorasyonları, açık mutfaklı salon dekorasyonları derken sıra...

Kapat