Royal’den yepyeni Forest koleksiyonu

2014 halı modelleri Royal halı yeni koleksiyonları 3 boyutlu halı modelleri 3d halı çeşitleri antibakteriyel halılar modern halılar salon halısı çeşitleri resimleri halı dekorasyon tavsiyeleri…

Bir çok güzelliğin ve medeniyetin merkezi olan ve son 15-20 yılda yaşadığı büyük değişim ve gelişimler  nedeni ile doğunun Paris’i  ünvanını bileğinin hakkı ve çalışkan insanları ile hakeden aynı zamanda bir halı üretim merkezi haline gelen Gaziantep’in markalarından biri olan Royal Halı, geçtiğimiz yıl piyasaya sunduğu Ebru koleksiyonu gibi ile sansasyonel seriler ilesayesinde zirceye oturmuştu.

Ancak müşterilerinin beğenisine yeni yeni sunmaya başladığı 2014 koleksiyonlarında gördüğümüz kadarı ile Royal Halı 2014 yılında da zirvedeki yerini korumaya devam edecek yüksek bir ihtimalle. Bunun en basit kanıtı ise 2014 koleksiyonlarına henüz eklenen ve nefes alırmışçasına canlı desenlere ve ve oldukça trend renk tonlarına sahip yine antebakteriyel özellikli Forest koleksiyonu olsa gerek arkadaşlar.

Salon halısı nityeliğindeki Forest koleksiyonu çarpıcı ve gerçekçi desenleri sayesinde sadece salonlar için değil yaşam alanları içindeki oldukça ideal bir tercih olarak görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir