Resimli Banyo Fayans Modelleri

A+
A-

Banyo dekorasyon fikirleri seramik fayans modelleri özel tasarım banyo seramikleri 3 boyutlu resimli banyo seramikleri 

Banyo dekorasyonunda en zor işin ne kırım döküm, ne moloz, ne su tesisatının yenilenmesi olduğunu, asıl zorluğun seramik ve fayansların seçiminde yaşandığını daha önceki sayfalarımızda belirtmiştik. Bu durumun piyasada binlerce, belkide on binlerce çeşit olmasından kaynaklandığını tahmin ediyorum. Birde buna özel seramik tasarımlarını, Kütahya Seramik’in Arz-ı Endam serisi gibi resimli, üç boyutlu özel koleksiyonların eklendiğini düşünürsek iş içinden çıkılmaz bir hal alır.

Resimli, manzaralı fayans ve seramik modelleri tüm mekanlarda kullanılabilen 3 boyutlu görünüm etkisi oluşturan, farklı görsellerden oluşan derinlikler yaratmak için uygulanan ürünlerdir. üstelik uygulanmasını istediğiniz görseli seçme şansınızda var, yani hayalinizdeki ve tabii ki banyonuza yakışacağını düşündüğünüz manzarayı fayans ve seramiklerinize işlettirebiliyorsunuz.

Ayrıca foto galerimizde göreceğiniz bu ürünlerin üstüne uygulanan şeffaf polimerik malzeme sayesinde darbelere karşı korunaklıdır. Her türlü ıslak veya kuru zeminlerinize uygulanabilen bu seramikler dilediğinizde sorunsuz sökülme imkanına sahiptir.

RESİMLİ 3D BANYO SERAMİK MODELLERİ GÖRSELLERİ

       

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. murat mert dedi ki:

  3 boyutlu banyo fayansların fiyatlarını gönderirmisiniz

 2. Mert dedi ki:

  Mt nekadar

 3. Mert dedi ki:

  Balıklı fayans modelinin mt fiyatı nekadar

 4. Muharrem Çamur dedi ki:

  resimli banyo fayansı almak istiyorum(33×33) ebatlarında. Parekende satışınız varmı. Varsa bir kutuda kaç adet fayans var ve fiatınız ne kadar. 0532 310 67 60

Önceki yazıyı okuyun:
İstikbal Yeni Sezon Resital Yatak Odası

İstikbal 2015 yatak odası takımları fiyatları görselleri İstikbal en yeni yatak odası modelleri istikbal resital yatak odası fiyat ve resimleri......

Kapat