Resim İstanbul’u Gördünüz mü ? (fiyatları görselleri)

İstanbul yeni rezidanslar resim istanbul daire fiyatları resim istanbul ne zaman bitecek resim istanbul nerede resim istanbul 1+1 daire fiyatları resim istanbul 2+1 daire fiyatları resim istanbul adresi resim istanbul teslim tarihi…

Gelişen inşaat teknolojiler ve yetişen yenilikçi mimarlar sayesinde son dönemde özellikle İstanbul’da Mükemmel Mimariler kategorimize örnek olarak sunabileceğimiz bir çok yeni bina inşaa edildi ve halihazırda yapımları da devam ediyor. Resim İstanbul‘da mükemmel mimarilere örnek verebileceğimiz ve yapımı devam eden binalar arasında yer alan eserlerden biri olarak dikkat çekiyor.

Resim İstanbul Anadolu Yakası’nın kalbi Sancaktepe’nin merkezinde yükselirken, İstanbul’un en yüksek ve oksijen oranının en fazla olduğu tepesi Aydos Tepesi’nde yer alan Aydos Ormanı, projenin sınır komşusu. Resim İstanbul‘dan, Finans Merkezi Ataşehir’e, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Kartal sahile 10 dakikada, Metro ile Üsküdar’a 24 dakikada, Yenikapı’ya 34 dakikada, Taksim’e 44 dakikada ulaşabilmek mümkün.

Resim İstanbul 81.433 m2 arazi üzerinde 28 blokta toplam 1.310 daireden meydana geliyor. Birbirinden güzel dairelerinin yanında çevre düzenlemesi ile de göz kamaştıran Reim İstanbul En ince ayrıntısına kadar planlanmış muhteşem bir peyzaj, gölet çevresindeki süs kirazı ağaçları ile dikkat çekiyor.

Yeni bir ev almak gibi bir niyetiniz var ise ve tercihinizi yeni rezidanslardan yana kullanmak istiyorsanız Resim İstanbul‘u görmenizi tavsiye ederim.  Resim İstanbul‘a 444 53 18 telefondan ulaşıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Şimdi dilerseniz sözü fazla uzatmayalım ve Resim İstanbul‘un foto galerimizde yer alan birbirinden güzel görsellerini seyre dalalım.

RESİM İSTANBUL FOTO GALERİ

Resim İstanbul Daire Fiyatları ve Ödeme Planları

resim istanbul fiyatları ödeme planı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir