Resim Çerçeveli Maket Arabalar Harika Bir Aksesuar

Farklı Ev Dekorasyon Hediyeleri

Bir dekorasyon sitesi editörü olmama rağmen bu güne kadar ev dekorasyon hediyeleri yada ofis hediyeleri gibi bir konu hakkında yazmadığımı yeni fark ettiğimi itiraf etmek zorundayım. Oysa ki yeni bir eve taşınan yada ev satın alan eşe, dosta, akrabaya ev görme hediyesi almak yada yeni geline ev hediyesi götürmek bir gelenektir özellikle biz Türk halkı için. Bu geleneği öyle önemseriz ki ziyaretin günler öncesinde, ev hediyesi ne alabilirim yada ev görmeye hediye ne alınır gibi hummalı bir araştırmanın içinde buluruz kendimizi. Maddi durumu iyi olanlar daha çok lüks ev hediyeleri alırken, orta halli vatandaşın tercihi ise genel olarak kullanışlı ev hediyeleri yada yaratıcı ev hediyeleri olur. Kısacası ev hediyesi olgusu bizim vazgeçilmezlerimizdendir.

Hediyelik Ofis Aksesuarları

Üstelik bu gelenek sadece evlerle de sınırlı değildir, yeni bir iş yada yeni bir ofis de hediye almamız için yeterli bir sebeptir. Yukarıda bahsettiğimiz titiz araştırma ofisler için de geçerlidir. İşe yeni başlayan bir arkadaş için hemen yeni iş hediyesi ne alınır gibi, yada yeni ofis açan bir avukat akrabaya avukat ofis hediyeleri gibi araştırmalara gireriz. Hele şaşalı bir açılış yapan yakın akraba için hemen lüks ofis hediyeleri bakınmaya başlarız.

Hediyelik Dekoratif Çerçeve Modelleri

Ben dekoratif çerçeveleri en güzel ev hediyesi yada ofis hediyelerinden biri olarak görüyorum. Bu nedenle daha önceki sayfalarımızda sıklıkla çoklu çerçeve modelleri yada tablo çerçeve modelleri veya ahşap çerçeve modelleri gibi konulara değinmişimdir. Ancak bu gün çok farklı bir çerçeve modeli ile huzurlarınızdayım değerli arkadaşlar. Hiç bir yerde göremeyeceğiniz, son derece değişik bir fotoğraf çerçevesi modelini sizlere tanıtmak istiyorum.

Araba Maketi Resim Çerçevesi

Efendim bu gün çok yakın bir arkadaşımın yeni açtığı ofisindeki masasına ofis hediyesi olarak dekoratif bir aksesuar almaya karar verdim ve bir kaç AVM ‘nin yolunu tuttum. Aradığım şey basit bir ürün değildi ve kimsede olmayan farklı bir şeyler istiyordum. Dolayısı ile saatlerim, “Bu değil, bu da değil, bu hiç değil” 🙂 şeklinde boşuna  boşuna geçti.

Ofis İçin Ne Hediye Alabilirim ?

Hüsranla eve giderken İnternet’e göz atmak geldi aklıma ve hemen oturdum bilgisayar başına… İnanır mısınız tam aradığım o orijinal ürünü bulmam sadece 15 dakika sürdü 🙂 Evet arkadaşımda tıpkı benim gibi bir klasik otomobil hastasıydı ve ailesine çok bağlıydı. Şimdi ona aldığım bu hediye ile ufakta olsa hem klasik bir otomobil sahibi oldu, hem de çocuklarının ve eşinin fotoğrafını koyacağı orijinal bir çerçevenin sahibi oldu. Ne dersiniz muhteşem olmamış mı ?..

Güzel Bir Babalar Günü Hediyesi

Bu çerçeveleri sadece ofis yada ev hediyesi olarak düşünmeyin, zira bir baba olarak söylüyorum ki özellikle babalar günü hediyesi olarak süper bir armağan. Tamamen metalden yapılmış bu maket otomobiller tamamen oldukça gerçekçi görünüyorlar. Üzerlerinde bulunan fotoğraf çerçevesinin ölçüleri ise 14.5 cm x 7.5 cm x 6 cm.

Hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde bu ürünlerin farklı versiyonlarından örnekleri sizler için bir araya getirdim. İnternet üzerinde bir çok sitede satışa sunulan bu ürünlerin görsellerini bu galerimiz içerisinde detaylı olarak inceleyebilirsiniz…

Maket Araba Resim Çerçevesi Modelleri Foto Galeri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir