Resim Baskılı Tuğla ve Taş Duvar Panelleri ile Dekorasyon

Duvar Dekorasyonunda Yeni Trend

Resimli taş ve tuğla duvar panelleri duvar dekorasyonunda yeni bir trend olarak karşımıza çıkıyor. Bir çok mekanda karşımıza çıkan bu yeni ancak çok şık uygulama hızla yayılırken bizlerde ev dekorasyonunda farklılık yaratmak isteyen binbirdekor.com takipçileri için bu şahane uygulamayı detaylı olarak inceliyor, bu sayfamızı Özel Tasarım 3D resimli duvar panellerine ayırıyoruz arkadaşlar.

Duvar Kaplama Strafor

Daha önceki sayfalarımızda da belirttiğimiz gibi duvarlar bir ressamın boş bir tuvalini andırır ve genel  olarak metrekare açısından evlerimizde ki en geniş yüzeye sahip boş alanlardır. Bu boş alanların nasıl doldurulacağına karar vermek ise sizin elinizdedir. Tıpkı fırçası elinde bir ressam gibi 🙂

Yapışkanlı Dekoratif Duvar Panelleri

Dilerseniz bu alanı duvar kağıdı ile dilerseniz tablolar veya sevdiklerinizin fotoğrafları ile dilerseniz farklı uygulamalar ile kapatabilirsiniz. Ancak ne ile kapatırsanız kapatın duvarlarınızın farklı bir kimliğe bürünmelerine izin verin. Farklı duvarlarınız olsun anlayacağınız, hemen her mekanda karşımıza çıkan duvar dekorasyonlarından değil.

 

Yaratıcı Duvar Dekorasyon Fikirleri Resimli Taş Duvar Panelleri Örnekleri

Bunu sizinde istediğinizi tahmin ettiğimiz için genel olarak duvarlarında farklılık ve farkındalık yaratmak isteyen okurlarımız için, yakaladığımız sürece farklı duvar dekorasyon ürünlerini tanıtmaya çalışıyoruz. Örneğin bu resimli tuğla ve taş duvar panelleri ile farklı bir şey yakaldığımızı ve kesinlikle görmeniz gereken bir uygulama olduğunu düşünüyoruz.

İç Mekan Duvar Kaplama Malzemeleri

Bu duvar panelleri ile ilgili olarak bir çok dekorasyon örneğini birazdan foto galerimiz içerisinde beğenilerinize sunacağız. Ancak şimdi biraz bu duvar panellerinden bahsetmek isteriz. Resimli 3D taş ve tuğla duvar panelleri fiyatları, ne kadar kullanışlılar, sağlıklılar mı, nasıl monte ediliyorlar, yıkanıp silinebiliyorlar mı, temizlikleri kolay mı ve en önemlisi kullanım ömürleri ne kadar ?..

Dekoratif Duvar Panelleri ve İstanbul Gün Batımı Resimli Duvar Kaplama Örnekleri

Stone Panel Dekosoft Panel

Efenfim özelikle işyeri, ofis, restaurant ve cafe gibi mekanlarda kullanılan bu ürün modern dekorasyon tarzlara sahip evlerde ise yeni yeni karşımıza çıkmaya başladı. Strafor köpük malzemeden üretildiğini söylemeliyiz. Ancak strafor köpük olduğu için çabuk yanıcılık endişesine kapılmayın, zira bu ürünler bilinenin aksine yanıcı değillermiş. B1 sınıfı alev yürütmez tiptelermiş. Bu  akredite laboratuvarların “ateşe dayanıklı” olarak değerlendirdiği anlamına geliyor ki bu dekoratif duvar panelleri alevi arttırmıyor, bilakis içlerinde tutuyorlarmış.

İç Duvar Kaplama Strafor

Herhangi bir şekilde bakteride üretmeyen bu paneller, hem iç hem de dış cephelere uygulanabildikleri gibi ısı, ses ve nem yalıtımı sağlıyorlar. Anşlayacağınız uygulandıkları mekanları şık göstermenin yanında kışın sıcak, yaz aylarında ise serin tutuyorlar.

Dekoratif Duvar Paneli Kaplama Örnekleri ve Resimli Tuğla Duvar Dekorasyonları

Darbe emici özelliği bulunan bu panellerin uygulaması için özel bir zemine ihtiyaç duyulmuyor. Boyalı yada boyasız tüm yüzeylere uygulanabiliyor. Uygulaması kolay olduğu, boya ve izolasyon gibi ekstra maliyetleri ortadan kaldırdığı içinde oldukça ekonomik bir duvar dekorasyon malzemesi olan resimli taş duvar panellerinin fiyatları ise 3 metre en, 2 metre boyu ölçülerine göre 450 – 500 TL aralığında. Bu panelleri satan belli başlı firmalar var, internetten bu firmalara ulaşabilir, istediğiniz tarzda duvar panelini sipariş geçebilirsiniz…

Bu Panellere Bayılacaksınız

Evet herhalde bu kadar bilgi 3D Resimli taş ve tuğla duvar panelleri hakkında sizleri aydınlatmıştır, dilerseniz şimdi gelin hep birlikte hemen aşağıda yer alan foto galerimiz içerisindeki merakla beklediğiniz uygulama ve dekorasyon örneklerine. Bizler bu örneklere hayran kaldık, sizlerinde bayılacağınızı düşünüyoruz…

RESİM BASKILI 3D TAŞ ve DUVAR PANELLERİ ile DEKROASYON ÖRNEKLERİ

 

2 Yorum “Resim Baskılı Tuğla ve Taş Duvar Panelleri ile Dekorasyon”

  1. merhabalar resimli taş duvar paneli yaptırmak istiyorum sizinle nasıl irtibata gecebilirim

    1. Merhabalar binbirdekor.com olarak herhangi bir şekilde ürün satış ve hizmetimiz yoktur. Burada gördüğünüz görseller tamamen sizlere fikir vermek amacı ile eklenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir