Resim Baskılı Sehpa Modelleri Çok Farklı

Resimli Sehpa Modelleri ve Fiyatları

Dekoratif mobilyalarla olan serüvenimiz, resimli, country tarzı yan sehpalarla devam ediyor değerli binbirdekor.com takipçileri. Konumuz sehpalar yine. Ancak bu defa çok farklı sehpa modelleri ile huzurlarınızdayız. Orta sehpa modelleri klasik tasarımlarına yada yuvarlak orta sehpa modellerine ayrıca bunun yanında zigon sehpa modelleri gibi konulara göz atmıştık hatırlarsanız daha önceki sayfalarımızda.

Ahşap Sehpa Resimli

Ayrıca markalarımızın ürünlerini istikbal sehpa modelleri yada internet ürünlerini orta sehpa hepsiburada gibi başlıklar altında incelemiştik. Bu sayfamızda ise ahşabın doğallığından hoşlanan okurlarımız için ahşap sehpa modelleri ve tasarımlarına göz atıyoruz. Ancak bu sehpalar bildiğiniz ahşap ürünlerinden biraz daha farklı, biraz daha süsü 🙂

Baskılı Sehpa Modelleri

Bu defa mekanlarında normal ürünlerin modifiye edilmiş tasarımlarını kullanmaktan hoşlanan okurlarımız için resim baskılı sehpa modellerini inceliyor, çeşitli görsellerden güzel örnekler sunuyor ve tabi en önemlisi fiyatları hakkında bilgiler sunuyoruz.

Yan Sehpa Modelleri Dekorasyonunuz Tamamlıyor

Eğer salon yada oturma odanızda hafif country tarzı bir esinti var ise bu sehpalar tam da size göre. İtalyan el işçiliği örneklerini andıran bu sehpalar koltuk takımlarının yanlarında tamamlayıcı bir dekoratif mobilya olarak kullanılmakla birlikte modern dekorasyon stili ile dizayn edilmiş yaşam alanlarında da oldukça çok şık duracaklardır.

Country Tarzı Sehpalar

Son derece özel ve hakikaten çok güzel tasarımların sunulduğu bu sehpalar, resim baskılı üst tablası ve zarif ayak detaylarıyla dikkat çekerken, ev yada ofis gibi hemen tüm mekan dekorasyonlarınızın en doğal parçası olmaya aday.

Ayrıca sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza da hediye edebileceğiniz bu güzel yan sehpaları internet üzerinde ki hemen tüm atış sitelerinde, özellikle de dekorazon gibi dekorasyon ağırlıklı sitelerde 250 TL civarında fiyatlarla bulabileceğiniz bu ürünün özellikleri ise şu şekilde arkadaşlar ;

Üst tabla yani ürünün en önemli kısmı özel baskılı 18 mm 1. Sınıf MDF’den yapılmış. Ürünün zarif ayakları ise beyaz yada vernikli doğal ahşap renginde boyalı masif ağaçtan imal edilmiş.

Tabi ürünü internetten aldığınız zaman sizleri demonte yani kurulmamış halde gönderiliyor. Evde siz kuruyorsunuz ama bu durum gözünüzü korkutmasın, zira kurulumu son derece basit. Eli tornavida tutan hemen herkes bu ürünün kurulumunu rahatlıkla yapabilir.

 

1 Yorum “Resim Baskılı Sehpa Modelleri Çok Farklı”

  1. urunlerinizin fiyatlarını ogrenmek istiyorum. Tarafıma çanta zigon sehpa fiyatlarını email atmanızı rica ederim

    tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir