Renkli Komodin Modelleri 2021 Modası

Komodin Modelleri ve Fiyatları 2021

Komodinler yatak alanlarının en önemli mobilyalarıdır, bir yatak odasında ki bu ister ebeveyn, isterse genç odası olsun yatak başında bir komodine mutlaka ihtiyaç vardır. Zaten böyle düşünmüyorsanız neden bu sayfamızda olasınız ki ?.. O halde bir süredir incelediğimiz komodin modellerine göz atmaya devam edelim. Zira daha önce başta Ikea komodin modelleri olmak üzere, Tekzen Komodin ve Koçtaş Komodin modelleri ile yapı market ürünlerimize göz atmış, Trendyol Komodin ve Vivense Komodin gibi inceleme yazılarımızda da e-ticaret sitelerinin ürünlerini masaya yatırmıştık. Hatta detaylara girip, Klasik Komodin modelleri ve Aynalı Komodin tasarımlarını bile incelemiştik. Bu sayfamızda ise özellikle Genç Odası Komodin modelleri yada modern tarzda dekore ettikleri yatak odaları için komodin tasarımları arayan okurlarımıza yönelik bir makale ile huzurlarınızdayız.

Özel Tasarım Komodin Modelleri

Konu girişinde de vurguladığımız gibi komodinler, tıpkı karyola yada gardıroplar gibi yatak odası mobilyalarının en önemli argümanlardır. Komodinsiz bir yatak odası takımını şöyle bir hayal etsenize, adeta topal ördek gibi kalıyor değil mi yatak odası takımınız, oysa ki gardırop, şifoniyer, karyola, karyola başlığı gibi genel yatak odası ögelerinin yanında çok ufak boyutlu kalmasına rağmen adeta o koca takımın demirbaşı niteliğinde…

Renkli Mobilya Modelleri Çok Moda

Zaten genel olarak da yatak odası takımları ile birlikte takım halinde satılıyorlar. Ancak son dönemlerde özellikle Avrupa ve İskandinav ülkelerinde başlayan renkli mobilya akımı ile birlikte komodinlerde kendi başına bir mobilya haline geldiler. Ikea gibi yapı marketlerde satılan donanma mavisi, pembe, hatta yemyeşil komodinler oralarda evlere çoktan girmeye başladı bile.

Kendin Yap Renkli Komodin

Hatta oralarda ki ev hanımları Ikea da gördükleri bu renkli komodinlerden feyz alarak evlerinde ki özellikle klasik tarz mobilyaları o klasik mobilya rengi olan ceviz tonlarını kendileri boyayarak yepyeni komodinleri yatak başlarına yerleştirmeye başladılar. Özellikle modern tarzlarda dekore ettikleri yatak odaları yada genç odaları için atıl vaziyette olan eski komodinleri boyayarak güncelleştiren Avrupalılar paragraf aralarında da gördüğünüz üzere harika geri dönüşüm örneklerine de imza atıyorlar aynı zamanda…

Komodin Boyama Fikirleri

E onların ev hanımları bile boş vakitlerini bu şekilde değerlendirerek ortaya harika komodinler çıkarıyorlarsa bizim hanımlarımız yada beylerimiz neden çöpe atmaya karar verdikleri, tavan arasına kaldırmak üzere oldukları, modasının geçtiğini düşündükleri komodinleri boyayıp bu şekilde yenileyerek hem ev, hem de ülke ekonomisine katkıda bulunmuyorlar acaba ?..

Eski Komodinlerinizi Renklendirin

Burada sizlere bu soru ile bir kaç görsel örnek sunduk, şimdi eğer bizlere katılıyorsanız, en azından burada ki görsel örneklere göz atarak eski komodinlerinizi boyayıp yenileyebilir, hem trend bir mobilyaya kavuştuğunuz gibi, hem de etkili bir geri dönüşüm yaparak, en azından genç odanız için yeni bir komodin almayarak aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir