Renkli Beyaz Eşya Modelleri ile SMEG Harika

Smeg Renkli Buzdolabı

Bu sayfamızda beyaz eşya renklerinden sıkılan okurlarımız için renkli buzdolabı modelleri başta olmak üzere, renkli çamaşır makinesi ve yine renkli bulaşık makinesi modelleri gibi çok farklı ürünlere göz atacağız arkadaşlar. Çok farklı diyoruz zira bu ürünler daha önce incelediğimiz Arçelik renkli Buzdolabı yada çamaşır makinesi veya Vestel Buzdolabı gibi değil, daha şık daha retro tasarımlara sahipler. Bildiğiniz üzere, retro beyaz eşyalar son zamanların yükselen trendleri arasında yer alıyorlar. Özellikle retro buzdolabı modelleri kapış kapış gidiyorlar. Bu sayfamızda olduğunuza göre muhtemelen sizlerde mutfağınızda bu tarz bir buzdolabı düşlüyorsunuz. Eğer bu tahminimiz doğru ise sizde doğru yerdesiniz, çünkü bu sayfamızda mutfağınızı renklendirmek adına hiç bir yerde göremeyeceğiniz, sadece buzdolabı değil, renkli bulaşık makinelerini de beğeni ve bilgilerinize sunuyoruz.

Retro Tarzı Renkli Beyaz Eşya Modelleri

Adı üzerinde beyaz eşya… Nedendir bilinmez ama neredeyse bu eşyalar icat edildi edileli renkleri genel anlamda beyaz. Doğal olarak da bunlara beyaz eşya adı verilmiş. Hayır kırmızı bir buzdolabının adı da beyaz eşya 🙂 Bizler gerçekten bu kavramdan çok sıkıldık, beyaz eşyadan da sıkıldık ve bir ressamın renk paletinde ki renklere sahip buzdolapları, çamaşır makineleri görmeye karar verdik. Ufak bir araştırma sonunda karşımıza bu konunun uzmanı Smeg çıktı. Hadi gelin şimdi bu markanın sadece renkli değil, rengarenk ve desenli beyaz eşyalarına, daha doğrusu renkli eşyalarına hep birlikte göz atmaya başlayalım…

Beyaz Eşya Smeg ile Renklendi

Temelleri 1948 yılında atılan İtalyan beyaz eşya markası Smeg artık iyice sıkıldığımız beyaz eşya kavramı ile biraz oynamaya karar vermiş. Hatta paragraf aralarında da göreceğiniz üzere bu kavramı tamamen altüst edip, buzdolaplarına, bulaşık makinelerine adeta yeni bir soluk getirmiş. Soğuk ve beyaz olan bu ürünlerin karizması ve otoritesi epey bir sarsılmış ama bu halleri ile mutfaklarımızı daha samimi ve eğlenceli bir hale getireceklerini de unutmamak gerekir 🙂

Smeg 50’s Retro Koleksiyonu

Bildiğiniz üzere retro tarzının ustaları İtalyanlardır. İşte İtalya’nın kuzeyindeki Reggio Emilia kasabasından Vittorio Bertazzoni tarafından temelleri atılan marka da SMEG 50’s Retro serisinde bu tarzı öyle bir işlemiş ki kelimeler ile tarif etmek çok zor. Hem son derece ilginç ve şık renkleri, hem de retro tarzı çizgileri bir araya getirmiş.

Smeg Piano Design Serisi

Bu İtalyan beyaz eşya markası sadece buzdolapları ile oynamakla kalmamış. Bulaşık makinelerini de aynı şekilde güncellemiş üstelik. Retro tarihlerinde bulaşık makinesi var mıydı bilemeyiz ama Piano Design serisi bulaşık makinelerinin de böyle bir buzdolabının yer aldığı mutfakta kesinlikle olması gerektiğini düşünüyoruz.

Renkli ve Retro Bulaşık Makinesi

Renkli beyaz eşyalar sizi cezbeder mi bilemeyiz. Mutfağınızda fıstık yeşili bir buzdolabı yada turkuaz bir bir bulaşık makinesi görmek ister misiniz bilemeyiz ama bu makaleyi okuyup, burada ki buzdolaplarına, bulaşık makinelerine göz attıktan sonra bir çok okurumuzun eskiyen beyaz eşyalarını bu tarz ürünlerle değiştirdiğini biliyoruz.

Rengarenk ve Desenli Smeg Buzdolapları

Bu sayfamızda beyaz ve son 10 yıldır krom gri eşya kavramından sıkılan okurlarımız için farklı bir alternatif olan Smeg ürünlerini paylaştık. Tabi bu devasa İtalyan markasında daha bir çok farklı ürün var. Dolayısı ile eğer şu sıralar beyaz eşyalarınızı yenilemeyi düşünüyorsanız ve böyle hem retro, hem renkli, hatta hem de desenli ürünlerle mutfağınızda fark yaratmak istiyorsanız Smeg adresini de linke tıklayarak mutlaka incelemenizi öneririz.

Bunu Görmelisin SMEG BUZDOLABINA JEAN GİYDİRDİ !.. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir