Rengarenk Parkeler İle Farklı Zeminler

Parke Markaları

Renkli parke modelleri zemin dekorasyon fikirleri parke rengi çeşitleri en güzel parke renkleri dekoratif parke modelleri farklı parke renkleri ev dekorasyon fikirleri – Mekan dekorasyonunda sınır tanımayanlardan mısınız ?

Parke Renkleri ve İsimleri

Farklı tarzları denemek konusunda cesaretiniz çılgınlık derecesinde mi veya  modern ve trend adı altındaki akımları tatmaktan hoşlanıyor musunuz ? O halde şimdi sizlere sunacağım parke modellerine bayılacaksınız değerli binbirdekor.com takipçileri…

 

Bir çoğu bilindik parkelerle aynı malzemelerden imal edilen bu parkeleri sıradışı yapan durum ise renklerinden kaynaklanıyor, zira bu parkeler evinizde kullandığınız normal parkeler  gibi akçaağaç, ceviz veya kayın renklerinde değiller.

renkli parke modelleri_2

Renkli Parke

Aslına bakılırsa bu parkeler sadece bir renge bağımlı değiller. Sarı, kırmızı, mavi, yeşil, bordo ve hatta pembe gibi oldukça uçuk renklerden meydana gelerek zeminlerinize bir renk cümbüşü sunuyorlar.

renkli parke modelleri_4

Ben evimde kullanır mıyım diye soracak olursanız, daha ağırbaşlı tarzlardan hoşlandığımı belirtmek isterim:)

renkli parke modelleri_5

Bu arada bir çok insan bu parkeleri nereden alacağını soracak bana, efendim maalesef halihazırda bu tip ürünleri satan bir yere rastlayamadım. Sanırım satış korkusundan kaynaklı bu parkelerin distribütörü olmaya kimse cesaret edemiyor:)

renkli parke modelleri_6

“Rengarenk Parkeler İle Farklı Zeminler” Konusunda 3 Yorum Var

  1. Çocuk odası icin renkli parke ihtiyacım var bana iletişim numaralarınızı gönderir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir