Regal ankastre set (Black)

Mutfakları göz alıcı bir hale getiren ankastre setler kullanılan malzeme, dizayn, teknoloji ve fiyat açısından oldukça göreceli bir durumdalar. İnox malzeme ile ürtilenler, tamamen gri veya siyah olanlar, A sınıfı enerji tüketenler gibi. binbirdekor.com olarak bizlerde bu konuda mutfaklarını ankastre setlerle şık ve modern bir hale getirmeyi düşleyen takipçilerimiz için bu ürünleri mercek altına almaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda daha önce inox ankastre setine göz attığımız Regal ‘in Black Ankastre Set paketini detaylı bir şekilde inceleyeceğiz… 

Ankastre Davlumbaz
“T” dizaynı sayesinde mutfağa ekstra bir şıklık kazandıran ve yüksek emiş gücü ile tüm kokuyu emen RAD 650 TX  sayesinde şimdi mutfaktan hiç çıkmayacaksınız.
Üstelik RAD 650 TX’in geri tepme klapesi, dışarıdaki tüm kötü kokuların mutfağınıza girmesini önler.

Ankastre Fırın
A enerji sınıfı ve 6 farklı pişirme fonksiyonu ile hem enerjiden tasarruf edeceksiniz, hem de daha lezzetli yemekler yapacaksınız. Şık tasarımıyla mutfağa estetik katan RAF 6061 Ankastre fırın, dijital programlama özelliğiyle de mutfaklara pratikliği getiriyor.

Ankastre Setüstü Ocak
RAS 3041 setüstü ocağın cam ocak tablası sayesinde, temizlik şimdi daha kolay. Mutfağı şıklık ve pratiklik ile tanıştıran RAS 3041, gaz emniyet sistemi özelliğiyle tüm ev sakinlerini korur.

 

1 Yorum “Regal ankastre set (Black)”

  1. Arkadaşlar Regal reklamlarında ne diyorsa doğru. Piyasadaki en uygun fiyatlı ve bu fiyata rağmen eb kaliteli ürünlerden biri. Ben başka bir serisini kullanıyorum ve herkese tavsiye edebilirim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir