Rapsodi Yatak Odası Takımları 2019 (Marta)

Modern Yatak Odası Takımları ile Rapsodi

2019 yatak odası modelleri ve fiyatları binbirdekor.com sayfalarında sizlerle buluşmaya devam ediyor. Yatak odası mobilyalarını yenilemek isteyen okurlarımız için yatak odası fiyatları en ucuz rakamları bulmak adına başta kampanyalı yatak odası takımları olmak üzere tüm mobilya markalarının yatak odası ürün gamını inceliyor, hatta bazalı yatak odası takımları gibi ince detaylara bile giriyoruz.

Rapsodi 2019 Yatak Odası Takımları

Son olarak mobilya üreticilerimizden yataş yatak odası takımlarını incelemiş, bu markanın yatak odası ürün gamında bulunan birbirinden güzel ve kaliteli yatak odası takımlarını fiyat ve görselleri ile birlikte beğeni ve bilgilerinize sunmuştuk hatırlarsanız. Eğer bu inceleme yazımıza da göz atmak isterseniz BURAYA tıklamanız yeterli olacaktır.

Uygun Fiyatlı Yatak Odası Takımları Rapsodi’de

Tabi sadece yataş ile sınırlı değil markalarım yatak odası incelemeleri, ülkemizin lider mobilya üreticilerinin yatak odası modellerini de yatak odası takımları bellona ve yatak odası modelleri istikbal gibi başlıklar altında sizlerle paylaşmıştık daha önce. Bu sayfamıza ise Rapsodi konuk oluyor ve markanın en son yatak odası takımlarından biri olan Marta koleksiyonunu sizler için her zaman olduğu gibi fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı olarak inceliyoruz…

Rapsodi Marta Yatak Odası Takımı

Masif tonlu yada daha çok natürel renklerden hoşlanıyor ve mobilyada renk tercihinizi bu tür tonlardan yana kullanıyorsanız, Rapsodi’nin yeni yatak odası takımı Marta tam size göre değerli binbirdekor.com takipçileri.

Hem estetik hem de fonksiyonel bir seri olan Marta yatak odası, şık yatak başlığı ve farklı bir tasarıma sahip çekmece ve dolap kulpları ile göz kamaştırırken, sürgülü gard,ırobu ve bazalı karyolası ile geniş depolama alanları sunuyor. 3.079 TL. fiyatla satışa sunulan Marta yatak odası piyasadaki bir çok rakibine göre oldukça uygun bir fiyata sahip…

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir