Pop Art Koltuk Modellerinin En Güzelleri

Tuhaf Desenli Koltuk Kumaşları

Başta Marilyn Monroe olmak üzere, Charlie chaplin, Elvis Presley, Clark Gable gibi bir dönemin efsane starları son dönemlerde sıradışı bir tarz olan pop art dekorasyonun vazgeçilmezi yüzleri haline geldiler. Ancak Pop Art dekorasyon tarzı sadece bu dünyaya damgasını vurmuş yıldızların yüzleri ile sınırlı değil değerli binbirdekor.com dostları, pop art kumaşlarda başta Süperman olmak üzere bir çok çizgi roman kahramanları da hayat buluyor. Bu kumaşlarla kaplanan koltuklar, berjerler ise şu sıralar pek revaçta, öyle ki TV programlarında, talk showlarda bile bu tip kumaşlarla döşenmiş koltuklar kullanılıyor.

Modern Desenli Döşemelik Kumaşlar

Kısacası artık o damask motifler yada kareli desenler döşemelik koltuk kumaşlar tarihin karanlık sayfalarına gömülüyor. Onlara modern dekorasyon tarzları arasında yer yok. O eski kumaş tarzlarının yerini modern dekorasyon anlayışları içerisinde alt tarafta gördüğünüz klasik tarza modern yada diğer adı ile pop art desen kumaş uygulamaları ile dizayn edilmiş mobilyalar tahta oturuyor.

Yeni Moda Koltuk Döşeme Kumaşları

Pop Art trendi artık evin hemen bütün ünitelerine entegre oldu. İlk olarak kumaşlarda rastladığımız bu tarz, artık perdeler ve döşemelik kumaşların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Döşemelik kumaş deyince de akla ilk olarak koltuk takımları geliyor doğal olarak. Peki bu koltuk takımlarını bilindik kumaşlar yerine yeni desenlerle döşesek nasıl olur acaba ?..

Modern Koltuk Döşemeleri

Bu soruyu aşağıda ki görsellerde farklı şekillerde farklı zevklere göre cevaplamaya çalıştık. Bakalım beğenecek misiniz arkadaşlar. Tabi klasik tarzlardan hoşlanıyorsanız bunlar size biraz tuhaf gelebilir.ancak inanın evinizin çehresini değiştireceğini garanti edebiliriz.

 

Pop Art Koltuk Döşeme Modelleri

Özellikle İtalyan tarzı bu şahane koltuklarda bu tarz döşemeler daha bir farklı duruyor değil mi ?.. Eğer tavan arasına attığınız böyle bir berjeriniz varsa onu hemen aşağı indirin… Böyle güzel bir kumaş bulun ve kaplatın. Emin olun gözden çıkardığınız o koltuğa bir sürü müşteri talip olacaktır, tabi satmaya kıyabilir iseniz….

Pop Art kumaşlar desen konusunda sınır tanımıyor… Üstelik modern veya klasik gibi bir tarz ayırımı yapmadan hemen her tarza mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor paragraf aralarında görsellerini sunduğumuz örneklerde olduğu gibi…

Özel Tasarım Koltuklar Pop Art

Modern dekorasyon tarzlarından hoşlananların gözdesi olacağını düşündüğümüz bu pop art koltuklar ev dekorasyonunuza hiç kimsede olmayan nadir bir örnek olarak katkı sağlıyor.

Pop Art kumaşlar eski dünya starları, çizgi romanların yanında ülke bayraklarından da esinleniyorlar… Hayal gücünüz genişse ve böyle tavan arasına attığımız bir koltuğunuz yada berjeriniz var ise bahsettiğimiz gibi bir kumaş ile yeniden kaplatmanızı tavsiye ederiz.

Evet gözden çıkardığınız bir eşya için para harcamak istemeyebilirsiniz fakat eğer o çöpe atmaya hazırlandığınız koltuk veya sandalye için böyle bir emek harcarsanız ve böyle güzel bir hale getirirseniz karşılığında alacağınız bedelin değerine bırakın biz, siz bile şaşarsınız 🙂

“Pop Art Koltuk Modellerinin En Güzelleri” Konusunda 2 Yorum Var

  1. İyi Günler, Pop Art Koltukları nereden alabilir veya sipariş verebilirim?
    Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Selamlar

    1. Merhaba Necmettin bu ürünler genel olarak konsept yani tasarım ürünler Dolayısı ile herhangi marka üzerinden satın alamazsınız. Konu içerisinde de belirttiğimiz gibi yeni moda pop art kumaşlar ile eski koltuklarınızı bu şekle getirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir