Polisan Dış Cephe Boya Renkleri 2021 Kataloğu

2021 Dış Cephe Boya Renkleri

Bu güne kadar rüzgara, güneşe ve yağmura meydan okuyan dış cephe boyanız yıllara yenik düştü muhtemelen. Bu doğrultuda artık yeni renklerle dış cephenizi, yine uzun yıllar evinizi koruyacak şekilde yenilemek istiyorsunuz. Fakat henüz dış cephe boya rengi seçimi yapamadınız. İnternet üzerinden evinize en yakışacak rengi ararken kendinizi burada buldunuz. Eğer bu tahminimiz doğru ise sizlerde doğru yerdesiniz. Zira binbirdekor.com olarak 2021 dış cephe boya modelleri hakkında araştırmalarımıza devam ediyoruz. Nitekim son olarak En çok tercih edilen dış cephe boya renkleri 2021 başlıklı makalemizde son moda dış cephe renklerine göz atmıştık. Daha öncesinde ise Müstakil ev dış cephe renkleri ve 2 katlı ev dış cephe boya renkleri hakkında sizleri bilgilendirmiştik. Hatta villa dış cephe boya renkleri gibi spesifik konulara bile değinmiştik.

Polisan Dış Cephe Renk Kartelası 2021

Ayrıca boya markalarının dış cephe kataloglarına da göz atmaya devam ediyoruz. Mesela geçtiğimiz günlerde Filli Boya dış cephe renkleri 2021 editörlerimiz tarafından detaylı olarak incelenmişti. Bu sayfamıza ise Polisan 2021 dış cephe renkleri konuk oluyor. Siz değerli okurlarımız için markanın vitrinlerine yeni çıkardığı yepyeni dış cephe renklerine göz atıyor, en tutulan dış cephe duvar renklerini beğenilerinize sunuyoruz. Dolayısı ile eviniz için hali hazırda bir renk veya renk kombinasyonlarına karar vermediyseniz bu renklere mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

Polisan En Çok Tercih Edilen Renkler

Bina dış cephelerinde genel olarak, gri ve beyaz gibi soğuk ve nötr renkler sıklıkla tercih edilir bildiğiniz üzere. Bu durum artık neredeyse bir kült haline gelmiştir. Yada en azından öyleydi. Taaa ki Polisan, Filli Boya, Jotun Boya ve Permolit Boya gibi markalar yeni dış cephe renk kartelalarını çıkarıncaya kadar. Bu renkler dış cephe konusunda adeta ezberleri bozuyor. Örneğin Polisan’ın yeni dış cephe renk kataloğunda yer alan Somon, Maldivler Pembesi ve Patara gibi renkler soğuk renkleri bile sevenleri ikinci kez düşünmeye sevk edecek.

Polisan Dış Cephe Boya Renkleri Kataloğu

Aslında 2021 hem sıcak hem de soğuk renklerin yılı olacak gibi görünüyor. Zira dünyaca ünlü Pantone Renk Enstitüsü 2021 yılı için iki renk belirledi. Bunlardan ilki soğuk bir renk olan Nihai Gri. Diğeri ise sıcak bir ton olan Aydınlık Sarı. Dolayısı ile bu iki rengi bir arada yada ayrı ayrı yeni yapılan veya yenilenen bir çok binanın dış cephesinde görürseniz şaşırmayın. Üstelik farklı boya markaları bu renkleri kendi tarzlarında yeniden yorumlamışlar ve ortaya muhteşem sarılar, son derece karizmatik griler çıkmış.

Son Moda Dış Cephe Boya Renkleri ile Polisan

Polisan’ın paragraf aralarında gördüğünüz 2021 dış cephe renkleri kataloğunda da bu tarzda şık renkler var. Hatta marka kırmızı ve kerpiç gibi sımsıcak renk tonlarının farklı türevlerini de bu yeni kartelasında müşterilerinin beğenilerine sunmuş. Lal, Tuğla ve Koyu Somon gibi Polisan renkleri görülmeye değer nitelikte. En azından dış cephe boya renginiz ile fark yaratmak istiyorsanız. Gri tonlarında ise özellikle Kasırga Grisi ile Fırtına Grisi binalarınıza oldukça karizmatik bir görünüm kazandıracaktır. Mavi tonlarını seviyorsanız ki mavi bir çok ortamla son derece uyumludur. Yeşil bir doğa yada deniz kenarında. Polisan’ın Deniz Mavisi ve CD-8208 kodlu mavisine mutlaka göz atmanızı öneririz.

Tabi ki Polisan renkleri burada gördüklerinizle sınırlı değil. Dolayısı ile hem bu renkleri daha canlı ve parlak görmek, hem de diğer Polisan renklerine göz atmak için Polisan Dış Cephe Renkleri resmi kategorisini de linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir