Pierre Cardin’den Muhteşem Karyolalar

Pierre Cardin Sleep Home Yatak Modelleri

Geçmişi ve fütürizmi kusursuz bir ahenkle bir araya getirerek tüm zamanların en büyük moda imparatorluğunu kuran Pierre Cardin ‘in uyku markası Sleep Home ‘u daha önce duydunuz mu bilmiyorum, ancak eğer duymadı iseniz çok şey kaçırdığınızı, şimdi görsellerini beğeninize sunacağım muhteşem Sleep Home karyolalarını görünce anlayacaksınız…

Pierre Cardin Yatak

Moda dünyasında yarattığı depremin arsından şimdi de mobilya sektöründe harikalar yaratan Piere Cardin ‘in uyku markası Sleep Home ‘da ayrıca gerçekten göz kamaştıran yataklar, yorganlar, bazalar, yastıklar, puf ve berjerlerde mevcut. İlerleyen zamanlarda bu ürünleri de binbirdekor.com sayfalarında yine beğeninize sunacağız, ancak şimdi sahnede Pierre Cardin Sleep Home ‘un incelerken hayran kaldığımız, zarafet timsali yatakları var…

pierre cardin karyola modelleri

Pierre Cardin Yatak Stella

Pierre Cardin markası halılarında olduğu gibi yataklarında da sıra dışı tasarım enstrümanları ile hayranlarını şaşırtıyor. Bu tasarımlar öyle farklı ki  bunları vitrinlerde gören bir çok insan belki hayranlıktan, belki de şaşkınlıktan kalakalıyor.

pierre cardin karyola modelleri_2

Pierre Cardin Louis Yatak

Örneğin sayfamızda ki karyolaları ele alalım, burada ki ürünler normal yatak odası karyolaları hakkında bildiğiniz her şeyi unutturuyor. Özellikle romance, stella, nora ve louis gibi modeller tek kelime ile harika…

pierre cardin karyola modelleri_3

Pierre Cardin Nora Yatak

Çift kisilik bazalı karyola modelleri piyasaya çıktığı andan itibaren çok tutuldular. Gerek geniş depolama alanları sunduklarından dolayı, gerekse eski demir yada ahşap karyolalara göre daha sağlam ve konforlu olduklarından dolayı.

pierre cardin karyola modelleri_4

Pierre Cardin Romance Yatak

Ancak bu çok tutulan ürünler en azından görünüm açısından ilk zamanlarda bu kadar estetik değillerdi.  Biraz kaba saba gibilerdi hatta. 2000 yılların hemen başında ki modellerden bahsediyoruz bu arada.

pierre cardin karyola modelleri_5

Zaman içerisinde büyük markalar bu ürünleri profesyonel ellere emanet ettiler ve ortaya daha şık tasarımlara sahip ürünler çıktı. Böylece bu markalar bu tür karyola cirolarını ikiye katladılar. Tabi bu markalar arasında Pierre Cerdin de vardı ve karyolalara kendi harika yorumlarını eklediler.

Şimdi bu ürünlere burada göz attınız, fakat mutlaka Pierre Cardin bayilerine de uğrayarak ürünleri yakından incelemenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir