Permolit’ten çok dekoratif duvar boyaları

Simli boya markaları dekoratif duvar boyaları duvarlarımı hangi renge boyamalıyım efektli boya nasıl yapılır sedef boya desenli boya markaları duvarlara desen verme permolit boya renkleri…

Her ne kadar duvarlarımda sadelikten ve her zaman bahsettiğim gibi kum bejinden yana olsam da 🙂 bu tip makalelerime olan ilgiyi görünce azınlıkta olduğumu düşünüyorum. Anladığım kadarı ile insanlar duvarlarında havalı bir şeyler istiyorlar, simli ve efektli boyalarda olduğu gibi. Üstelik bu konularda sürekli bir araştırma içerisindeler. Bu durumda bir dekorasyon sitesi olarak bize düşen görev ise onların istediğini vermek. Dolayısı ile bu sayfamızda Serhat Ulueren moderatörlüğünde ekranlara gelen, Erman Toroğlu, Ziya Şengül, Kaya Çilingiroğlu ve Gökmen Özdenak‘ın zaman zaman güldüren muhabbetlerininde yaşandığı Futbol-Tartışma programı Telegol sayesinde tanıştığımız Permolit Boya ‘nın dekoratif boya koleksiyonu Antica Signoria‘ya göz atıp özellikleri ile birlikte inceliyoruz…

Permolit boya Antica Signoria koleksiyonunda gerçekten ilginç ve bir o kadar da dekoratif desenler sunuyor, simli vel kadife dokulu, mermer görünümlü ve hatta pamukkale travertenleri andıran desenler yaratıyor…

permolit boya tresor
Dekoratif boya markaları Permolit

Antica Signoria Elite Grasello
Doğal mermer görünümlü boyadır. Mekanlara klasik, prestijli bir etki katar. Gerçek mermerde ulaşılamayan uygulama ve renk seçeneği sağlar.

Antica Signoria Elite Travertino
Doğal traverten görünümü sağlayan yarı mat antik ve modern yapılarda kullanıma uygun, son derece dayanıklı iç ve dış cephe için kullanılabilen universal su bazlı boyadır.

permolit boya ambra_2
Permolit boya Antica serisi

 

Antica Signoria Ombre
Doğal parlaklığı ve sedefsi duruşuyla mekanlara prestijli, zengin dekoratif etki sunan bir boyadır. Değişik uygulama teknikleri ile farklı son kat etkileri sağlanabilir.

Antica Signoria Velature
Modern tarzlara uygun, hareketli mekanlar oluşturabilen bir boyadır. Çeşitli fon etkileri sayesinde geniş renk kombinasyonlarına olanak sağlar.

Antica Signoria Elite Seta
Simli doğal kadife dokulu dekoratif bir boyadır.Hem klasik hemde modern mekanlarda kullanılır.Farklı uygulama teknikleri ile saten dokusu elde edilir.

permolit boya ambra
Simli duvar boyası

Antica Signoria Damascato
Eskiyi anımsatan etkisi ile prestijli dekoratif son kat boyadır.Sade görünümlü.İçindeki renk pigmentlerinin dağıtılması sonucu doğal efektler meydana gelir. Yıpranmalara karşı dayanıklıdır. Astar olarak fondo, per, domascato kullanılmalıdır.

Antica Signoria Chic
İç cephelerde isteğe göre modern veya klasik bir stil elde edilebilen son kat boyadır. Metalik sedefli renkleri ile kumlu bir yüzey oluşturur.Işık kırılmaları ile çeşitli dekoratif etkiler elde edilir.Altın ve Gümüş bazlarla 100’ün üzerinde renk seçeneği bulunan, rötüş kaldıran ve ek göstermeyen, kapatma gücü yüksek dekoratif bir boyadır.

permolit boya chic
Desenli duvar boyaları

Permolit Boya Antica koleksiyonunda yer alan boyalar tamamen su bazlı olup küf yapmaz. Kolay temizlenir. Uzun ömürlüdür.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir