Parmak İziniz Duvarlarınızı Süslesin

Parmak izi canvas tablo fiyatları resimleri duvar dekorasyon fikirleri farklı duvar tabloları canvas tablo modelleri-  Sıkıldığım dakikalar arasında internette şuursuz bir balık misali gezerken, muhteşem bir dekorasyon ürününe rastladım arkadaşlar ve çok heyecanlandım, hemen sizlerle paylaşmak istedim.

Kanıt dizisinde rastladığım ve burada”DNA Tabloları” başlığı ile yayınladığım, ayrıca göz atmanızı özellikle istediğim kişiye özel tablolardan sonra beni en çok heyecanlandıran duvar dekorasyon aksesuarlarından biri oldu bu tablolar.

Şimdi Dna tablolar veya parmak izi tablolarının benim ne kadar çok hoşuma gittiğinden yola çıkıp, kriminal bir adam olduğum sonucuna varmayında:)

Bu tip Custom yani kişiye özel işler hoşuma gidiyor. Örneğin o DNA tablolarındada sizden alınan Svap örneği ile çıkartılan DNA ekstreniz metalden, cama, akrilikten bir çok farklı malzemeye, özel istenilen renklerde ve boyutta bir çok farklı kombinasyonla portreler haline getiriliyordu.

Anlayacağınız bu tablolar sayesinde kimsede olmayan bir ürüne sahip olacaksınız:) Dünyada bir eşi daha olmayan bir sanat eseri…

Efendim gelelim uygulamamıza, burada kendi parmak izinizi, ailenizdeki insanların parmak izlerini veya sevdiğiniz insanın parmak izini dekoratif bir tablo haline getirtip duvarınıza asıyorsunuz.  Peki bunu nasıl yapacağız dediğinizi duyar gibi olurum, hemen açıklayacağım arkadaşlar.

Öncelikle bir Mürekkep Şeridine Parmağınızı Bastırıp parmak izinizi alıyorsunuz, bu işlemi bir kaç defa tekrarlamanızda fayda var zira en güzelini seçip Finger Print Arts‘a yolluyorsunuz. Onlarda parmak izinizi istediğiniz renk tonlarında, dilerseniz kanvas, dilerseniz aliminyum veya pleksi tablo olarak ve  adresinize postalıyor.

Şimdi size sunacağım parmak izi tablo örneklerine göz atınca ne demek sitediğimi daha iyi anlayacağınızı düşünüyorum arkadaşlar:)

PARMAK İZİ TABLO ÖRNEKLERİ GÖRSELLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir