Padişah Halı Eternity Modelleri ve Fiyatları 2021

Halı Modelleri ve Fiyatları 2021

Halı markaları ve üreticilerinin en yeni modellerine güze atmaya devam ediyoruz. Bu bağlamda son olarak Saray Halı Modelleri ve Kaşmir Halı Modelleri sayfalarımıza konuk olmuşlardı. Ayrıca tüm markaların 2021 yılına ait Salon Halı modelleri de 6 metrekare halı Modelleri ve Fiyatları başlıklı inceleme yazımızda bilgi ve beğenilerinize sunulmuştu arkadaşlar. Linklere tıklayarak bahsi geçen bu ürünleri de inceleyebilirsiniz. Bu sayfamıza ise Padişah Halı 2021 modelleri konuk oluyor. Sizler için markanın ürün gamına en son eklenen yeni bir modelini masaya yatırıyoruz.

Padişah Halı Modelleri 2021

Aslında yılbaşından hemen sonra Padişah Halı’nın vitrinlerine çıkan Padişah Halı Zeugma yada Padişah Halı Şato gibi modellerin yer aldığı yeni koleksiyonları detaylı olarak incelemiş, özellikle Padişah Maral Halı modelinin hastası olmuştuk. Tabi Padişah Halı tasarımcıları sadece bu modellerle yetinmediler ve potansiyel müşterileri için yepyeni bir kaç koleksiyon daha vitrine çıkardılar. O yeni modeller Abstrack, Santo ve şimdi inceleyeceğimiz Eternity serisi oldu.

Padişah Halı Eternity Koleksiyonu

Padişah Halı’nın bu yeni koleksiyonu 7 farklı desen ve çok farklı renk alternatifleri ile satışa sunulurken, Eternty koleksiyonunu genel olarak çağdaş desenlerin hakim olduğu modern bir koleksiyon olarak tanımlayabiliriz. Dolayısı ile özellikle modern tarzlarda dekore edilen oturma odaları veya modern avangart tarzlarda ki salonlar için bu koleksiyonun ideal bir alternatif olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Mermer Desenli Modern Halılar

Dekorasyon ve mobilya dünyasında bildiğiniz yada gördüğünüz üzere son zamanlarda mermer desenleri pek bir moda. Fayans ve seramiklerden mobilyalara oradan da halılara taşan bu güzel ve doğal desenleri Padişah Halı yeni Eternity serisinin bir kaç modelinde kullanmayı denemiş ve üst resimde de gördüğünüz üzere son derece başarılı sonuçlar elde etmiş.

Padişah Modern Halı Modelleri

Tabi sadece Mermer desenli halılar yok bu koleksiyon içerisinde mozaik desenler hatta kamuflaj desenler bile mevcut. Üstelik çok farklı ve trend renk seçenekleri ile. Doğal olarak şu sıralar modern tarzlarda dekore ettiğiniz bir odanız için halı aramaktaysanız Eternity serisi tam da aradığınız model olabilir.

Padişah Halı Eternity Fiyatları

Peki diyelim ki o modern mekanlarınız için bu halıları beğendiniz. Doğal olarak fiyatlarını da öğrenmek isteyeceksiniz. O halde sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri meraklandırmadan koleksiyonun fiyat bilgilerini vermeye başlayalım.  Efendim koleksiyonun en büyük salon halısı 200×290 cm ebatında (6m²) ve üzerinde 1.450,00 TL fiyat etiketi taşıyor. Oturma odaları için halı arayan okurlarımız koleksiyonun 180×250 cm (4m²) modeli için 1.130,00 TL ödemeleri gerekiyor.

Padişah Halı Yolluk Modelleri ve Fiyatları (Eternity)

Tabi takım halı kullanmak isteyen takipçilerimizi de unutmadık. Salonunda, oturma dasında bu desenleri görmek isteyen takipçilerimiz antreleri ve koridorları içinde aynı desenleri düşünebilirler. Dolayısı ile Eternity koleksiyonunun 160×230 cm ebatında ki antre halısı yada küçük oturma odaları için olan modelinin fiyatının da 925,00 TL olduğunu hatırlatmak isteriz. Koleksiyonun 80×150 cm ebatında ki yolluğunun fiyatı 300,00 TL iken 80×300 cm ebatlı Eternity yolluğun fiyatı ise 600,00 TL olarak belirlenmiş…

Yukarıda verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde markanın fiyat politikalarına bağlı olarak değişebileceğinden hem koleksiyonun güncel fiyatları hakkında fikir sahibi olmak, hem de Eternity serisinin diğer renk ve desen seçeneklerini incelemek için lütfen Buradan Padişah Halı resmi adresini de ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir