Özel Tasarım Kabartma Ahşap Tablolar

Dekorasyon Tablo Modelleri

Tabloların dekorasyondaki öneminden daha önceki binbirdekor.com sayfalarında sıkça bahsedip çeşitli örnekler vermiştik. Dekoratif tablo modelleri hakkında çeşitli görselleri beğeni ve bilgilerinize sunmuş, tablo modelleri ve fiyatları ile ilgili olarak elimizden geldiğince sizleri bilgilendirmeye çalışmıştık. Tabii duvar dekorosayonunuza katkıda bulunma çalışmalar sadece bunlarla sınırlı değildi.

Bu bağlamda ilk olarak internet üzerinden satış yapan e-ticaret sitelerinin ürünlerini, evidea tablolar ve tablolar gittigidiyor gibi etiketler ile başta salon için duvar tabloları arayan okurlarımız için, salon için büyük tablolar ve modern oturma odaları için tablo isteyen takipçilerimiz için modern tablolar başlığı altında kanvas tablolar ve çerçeveli tablo veya 3 boyutlu tablo modelleri gibi detaylara inerek incelemiştik.

Kabartma Tablo Çeşitleri ile Dekorasyon

Bu sayfamızı ise kabartmalı tablo modellerine ayırıyoruz. Aslında bu tarz tablolara daha önce göz atmıştık. Mesela çiçek kabartmalı tablo ile alçı kabartma tablo yada metal kabartmalı tablo modelleri gibi örnekleri sizlerle paylaşmıştık. Ayrıca yeni bir teknikle yapılan polyester kabartma tablolar hakkında da sizlere örnekler vermiştik.

Led Işıklı Kanvas Duvar Saatlerini Görmelisiniz !..

Ahşap Kabartma Tablo Modelleri

Bu gün yine farklı bir hammade ile hazırlanan kabartma tablo çeşitlerini inceliyoruz. Bu defa ham maddemiz ahşap. Eğer natürel dekorasyon ürünlerinden hoşlanıyorsanız ve ahşabın doğallığını buna bağlı olarak verdiği sıcaklığı soğuk duvarlarınıza yansıtmak gibi bir niyetiniz var ise buyurun hep birlikte bu tablo modellerini incelemeye başlayalım…

Konsol Süsü Modellerine Güzel Bir Örnek

Hemen üst tarafta minik bir hata yaptık bu arada, zira bu tablolar soğuk duvarlarınız için değil arkadaşlar, çünkü bu tablolar kendinden ayaklı, yani tıpkı masaüstü resim çerçeveleri gibi bir platforma sahipler. Bu nedenle duvarlardan daha ziyade masaüstü, vitrin konsol veya tv ünitesi aksesuarı olarak kullanılabilirler.

Dekoratif Aksesuar Olarak Ayaklı Tablolar

Aslında sözü daha fazla uzatmanın bir anlamı yok, zira ne demek istediğimizi aşağıda birbirinden güzel örnekleri ile bir araya getirdiğimiz foto galerimizi inceleyince daha iyi anlayacağınızı düşünüyoruz arkadaşlar…

Üç Boyutlu Ahşap Kabartma Tablolar

Eğer salonlarınızda ki vitrinlerinize yada konsollarınıza, modern tarzlarda dekore ettiğiniz oturma odalarınızda ki TV ünitelerine şık bir obje, dekoratif bir aksesuar arıyorsanız bu örneklere mutlaka göz atmanızı öneririz.

AHŞAP KABARTMA TABLO MODELLERİ GÖRSELLERİ FOTO GALERİ

 

One Reply to “Özel Tasarım Kabartma Ahşap Tablolar”

 1. merhabalar
  ressam hattat ve kaligrafım
  iş bulma konusunda bana yardımcı olursanız sevinirim
  saygılarımla
  aydın duman
  05369605121

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir