Özdilek Çift Kişilik Nevresim Takımları ve Fiyatları 2021

Nevresim Takımı Çift Kişilik Modeller 2021

Ev Tekstili kategorimiz altında, Çift Kişilik Nevresim Takımları Fiyatları hakkında yaptığımız detaylı incelemeler sürüyor arkadaşlar. Sizler için hem şık, hem kaliteli, hem de ucuz nevresim takımları bulmak adına Nevresim İndirim ve kampanyalarını takip ediyor, hemen tüm tekstil markalarının en yeni ürünlerini vakit kaybetmeden sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz. Hatta son olarak Taç Nevresim indirim ve kampanyaları dahilinde Taç nevresim takımı 3 al 2 Öde kampanyasına göz atmıştık. Ayrıca Karaca Home Nevresim Takımları başta olmak üzere, Brillant Nevresim Takımı ve Yataş nevresim Takımı gibi çeşitli markaların ürünlerini de yine fiyat ve görselleri ile birlikte beğenilerinize sunmuştuk. Linklere tıklayarak bu ürünleri de incelemenizi, bu markaların nevresim takımları hakkında da fikir sahibi olmanızı tavsiye ederiz.

Özdilek Nevresim Takımı Modelleri ve Fiyatları

Bu günkü konuğumuz ise ülkemizin köklü tekstil firmalarından Özdilek markası efendim. Geçtiğimiz yıl birbirinden şık nevresim takımı koleksiyonuna göz attığımız ve özellikle Özdilek Nevresim Takımı Anneler Günü özel modeli ile Özdilek Floretta Nevresim Takımı modellerine hasta olduğumuz Denizli kökenli tekstil üreticimiz Özdilek’in en yeni nevresim takımlarını sizler için masaya yatırıyoruz.

Özdilek Çift Kişilik Harika Nevresim Takımları

Özdilek yeni sezona girerken nevresim takımı koleksiyonuna her zamanki zarif desenleri ile her biri diğerinden şık yepyeni seriler ekledi. Özellikle çift kişilik nevresim takımı ürün grubuna eklenen bu yeni koleksiyonlar, markanın ev tekstiline ne kadar farklı bir açıdan baktığının da en bariz kanıtlarından biri olarak dikkat çekiyor.

Aslında marka nevresim takımlarını, her ne kadar “Güne huzurla başlayacağınız, rengarenk ve farklı desenli, tek ve çift kişilik nevresim takımları” gibi son derece basit bir dille anlatarak müşterilerinin beğenisine sunsa da bu ürünler o kadar basit değil.

Kısacası Özdilek kalitesi ile %100 Pamuk ‘tan üretilen ve 1 Adet Nevresim, 1 Adet Çarşaf ve 2 Adet Yastık Kılıfından oluşan bu şık ve modern nevresim takımları,ev tekstili alışverişine gidilmeden görülmesi gereken ürünler arasında yer alıyor.

Özdilek Nevresim Takımı Fiyatları Çift Kişilik

Peki öve öve bitiremediğimiz bu nevresim takımlarının fiyatı nedir ? Yani bu nevresim takımlarını yatak odamızda görmemiz için cebimizden kaç Lira çıkacak. Elbette merak ediyorsunuz. O halde gelin fiyatlar hakkında da biraz bilgi verelim sizlere…

Efendim markanın çift kişilik modelleri genel olarak 190 TL ile 250 TL aralığında değişiklik gösteriyor. Tabi verdiğimiz bu fiyatlar zaman içerisinde kampanyalar ve markanın fiyat politikaları dahilinde farklılık gösterebilir. Bu nedenle hem ürünleri daha yakından incelemek, hemde güncel fiyatları hakkında bilgi almak adına Özdilek Çift Kişilik Nevresim Takımları resmi sayfasını da linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

“Özdilek Çift Kişilik Nevresim Takımları ve Fiyatları 2021” Konusunda 4 Yorum Var

    1. siyah kırmızı ranforence cruze çift kişilik nevresim takımını bulamıyorum nasıl sipariş edeceğim bilgilerinizi rica ederim

      1. Merhaba bizler ürün satışı yapmamaktayız maalesef. Ancak bu ürünleri markanın resmi internet sitesi üzerinden temin edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir