Oturma Odası Duvarlarında DYO Renk Festivali

Güzel Renkli Oturma Odaları

Duvar boyası renkleri binbirdekor.com sayfalarında sizlerle buluşmaya devam ediyor. Bu sayfamızda genel renklerden ziyade oda renkleri ve tonlarını inceliyor, oda renkleri nasıl olmalı daha doğrusu oturma odasında hangi renkler kullanılmalı ? Gibi sorular gönderen okurlarımızın cevaplarına yanıt vermek adına DYO renk kartelası içerisinde yer alan Dyo renk pınarı ile Standart İç Cephe ve Renk Festivali kataloglarını inceliyoruz. Üstelik bu kartelalardan, dyo beliz rengi ve dyo alaçatı rengi gibi yada dyo meltem rengi ile dyo boya renkleri çakıl taşı ve buna benzer daha bir çok renkten uygulama örneklerini beğenilerinize sunuyoruz…

Yeni DYO Boya Renkleri ve İsimleri

DYO renk kartelası iç cephe koleksiyonlarından oturma odanız için değişik duvar boyası renklerine göz atıyoruz. Oturma odası dekorasyonunuz için henüz kolları sıvamadıysanız bu makalemizi okumadan, burada ki örneklere göz atmadan kesinlikle işe girişmemenizi tavsiye ederiz. Çünkü bu sayfamızda DYO Boya renk kartelasından çok değişik duvar rengi tonlarını beğenilerinize sunuyoruz…

Son Moda Oturma Odası Renkleri

Havalar ısındı, bir kış boyunca oturma odanızın duvar renklerini değiştirmek adına planlar yapıp durdunuz, sıra işe koyulmaya geldi. Ancak ufak gibi görünen, aslında kocaman bir problemimiz var, zira henüz duvar rengimizi belirlemedik. Duvarlarımızı hangi renge boyamalıyız ?

Öyle bir renk seçmeliyiz ki modası kolay kolay geçmeyecek, aynı zamanda uzun ömürlü ve kullanışlı olacak. Sonuçta duvarlarımızı her canımız istediğinde, renklerinden her sıkıldığımızda boyayamıyor veya boyatamıyoruz.

İki Renkli Oturma Odası

Acaba son zamanların trend duvar renklerinden olan kum beji duvar rengi mi tercihimiz olmalı, yoksa şampanya veya beyaz gibi klasik renklerimi seçmeliyiz. Yoksa duvar dekorasyonumuzda bir farklılık yaratmak adına iki renkli duvar dekorasyon olayına mı girsek.

Oturma Odası Renk Önerileri

Büyük muamma değil mi ? gelin bu ikilemi, hatta üçlemi çözmek adına sizinle bir yolculuğa çıkalım. Bu yolculuğumuzda siz hayalinizdeki rengi buluncaya değin uzun soluklu olsun ne dersiniz. Cevabınız evet ise Dyo boya iç cephe renk kartelalarına göz atmaya başlayalım.

DYO En Son Renk Kataloğu

Dyo iç cephe duvar renkleri kataloğunda üç farklı renk kartelası mevcut. Bu kartelalar, Dyo Standart İç Cephe Renk Kartelası, Dyo İç Cephe Renk Festivali ve Dyo Renk Pınarı Kartelası olarak adlandırılmışlar.

 

Binlerce renkten meydana gelen bu kartelalara buradan detaylı olarak göz atabilirsiniz, sizler için Dyo yeni duvar renklerinden seçtiğimiz ve değişik oturma odası renklerinde hazırladığımız foto galerimiz ise hemen altta sizleri bekliyor…

DYO OTURMA ODASI DUVAR RENKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir