İlk Otomobil AVM, OTOPORT

Bir zamanlar Avrupa ve Amerika‘da varolup, bizim ise gıpta ile baktığımız bir çok şey, globalleşme ile çok uzun bir gecikme sonrasında yavaş yavaş ülkemizde de boy göstermeye başlıyor. İşte onlardan bir taneside, İstanbul Beylikdüzü‘nde, E-5 karayolu üzerinde ”Dünyanın Arabası” sloganı ile yükseliyor. Kullar İnşaat ve Gül Yapı ortaklığı ile temelleri atılan Otoport, tüm otomobil markaları ve otomobil alırken ihtiyaç duyulan herşeyin mevcut olduğu bir otomobil AVM olarak müşterilerine hizmet vermek için gün sayıyor.
365 gün saat 22.00’ye kadar hizmet verecek olan bu modern otomobil AVM, tüm otomotiv sektörünü aynı çatı altında buluşturacak ve ithalatçı firmaların yanı sıra ikinci el araçlarında alım satımının yapıldığı bir merkez haline gelecek. Nisan 2012’de açılması planlanan Otoport’ta,160 oto galeri, banka şubeleri, sigorta acenteleri, noter, kafe ve restoranlar, Go-kart pisti, Kid-Stop akülü araç pisti, hobi merkezi, tuning atölyesi, servis alanları ve oto kuaförü bulunuyor.
Galerilerin metrekare fiyatlarının 1700 ile 3000 dolar arasında değiştiği Otoport’da, galerilerin yüzde 60’ı satılırken, yüzde 30’u kiralamaya ayrılmış. Bu modern otomobil AVM’nde bir galeri kiralamayı düşünenler için, kira bedeli ise metrekaresi 10 dolar seviyesinde olacak.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
BİSAZZA’dan Harika Banyo Armatürleri

1956 yılından bu yana ana faaliyet alanı mozaik çini olan Bisazza, Bisazza Bagno adını verdiği yeni bir marka ile banyo...

Kapat