Otomobil Meraklılarına Özel Mobilya Tasarımları

Özel mobilya tasarımları otomobil parçalarından ilginç mobilyalar otomobil ofis mobilyaları farklı mobilya tasarımları…

Severek takip ettiğim ve yeni otomobillerin fiyat ve özellikleri hakkında önemli bilgiler sunan, kaçırılmayacak otomobil haberleri, kampanya haberleri veren ve en sevdiğim kategorilerinden biri olan Modifiye ‘de muhteşem otomobil tasarım örnekleri sunan Otobinbir.com ‘da 90 yıllarda kullandığım Murat 131 markalı otomobilimi bir TV ünitesi olarak gördüğümde hem bir araba hastası, hem de bir dekorasyon tutkunu olarak dilim tutuldu diyebilirim :)

Otobinbir.com bir özel otomobil parçası üreten Otosport ‘a ait Özel Tasarım mobilyalara yer vermiş sayfalarında, bu durum beni şaırttı, sebebini soracak olursanız bu tür özel tasarımların ülkemizdce yapıldığını bilmiyordum. Sanırım bir çok binbirdekor.com takip takipçiside bilmiyordu. Çünkü daha önce buna benzer mobilyaları tanıtan “BMW tarzı dekorasyon ve mobilya“, “Fiat 500 ‘den yaratılan ilginç mobilyalar” ve “MERCEDES Hayranları İçin” başlıklı makalelerimizde Avrupa ve Amerika kökenli bu tip tasarımlara yer vermiş ve sizlerden “nereden alacağız bunları” başlıklı binlerce soru almıştık:) Şimdi Otosport’un bu tasarımlarını gördüm ya dahada gam yemem :) Sizce de muhteşem değiller mi ?..

OTOMOBİL PARÇALARINDAN MOBİLYA TASARIMLARI FOTO GALERİ

 

Etiketler:

Otomobil Meraklılarına Özel Mobilya Tasarımları Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Erdi Emre Öner dedi ki:

    Bu klasik araba mobilya modellerinin bi satış yeri var mıdır yardımcı olabilir misiniz

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Efsane Halı ‘dan modern bir koleksiyon daha (Resital)

Efsane halı modelleri modern halı çeşitleri 2013 halı modelleri yeni halı desenleri farklı halı modelleri pop art halı... Dünyanın en...

Kapat