Oda Bölme İçin Kanvas Paravan Modelleri

Oda Bölme Fikirleri Malzemeleri

Merhaba arkadaşlar bu sayfamızda, ihtiyaçlarına göre, ofislerinde, evlerinde, yatak odaları, salon veya oturma odalarında bir seperatör yani oda bölme sistemleri gibi bir şeye ihtiyacı olan okurlarımız için dekoratif paravan bölme modellerine göz atmaya devam ediyoruz. Devam ediyoruz diyoruz çünkü daha önce bu paravan modellerine, yapı marketlerimizde, tekzen paravan ve paravan bauhaus ile dekoratif seperatör ikea gibi başlıklar altında göz atmıştık. Bu marketlerin, reyonlarındaki ferforje paravan ve aynalı paravan modelleri ile son ekledikleri bambu paravan veya diğer bir çeşidi ile hasır paravan tasarımlarını fiyat ve görselleri ile birlikte beğeni ve bilgilerinize sunmuştuk. Bu sayfamızda ise yeni moda paravan modelleri tasarımları ile huzurlarınızdayız.

Yeni Moda Oda Bölme Seperatör Paravan

Ayaklı ahşap paravan modelleri yada asıl adı ile seperatörler, bundan 50 yıl önce bile özellikle yatak odası dekorasyonlarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyorlardı. Bunun en bariz kanıtını o yıllara ait siyah beyaz filmlerde bile görebilirsiniz. O filmlerde film yıldızı starlar yatak odalarına misafir kabul eder, kabul ettikleri bu misafir yatak odasında oturup içeceğini yudumlarken, yıldızımız paravanın arkasında kostümlerini değiştirir, ara sıra paravanın arkasında kafasını çıkarıp çapkın ve şuh bakışlar atardı yatak odasında ki yakışıklı konuğuna hatırlarsanız 🙂 İşte o sahnelerde gördüğünüz paravan modelleri modern çağda biraz daha evrim geçirip modernize edilerek yeniden hayatımıza sokuldu arkadaşlar.

Dekoratif Kanvas Paravan Modelleri

Bu sayfada olduğunuza göre muhtemelen bu tip ürünlere sizde ilgi duyuyor veya güzel bir paravana ihtiyacınız olduğundan dolayı araştırıyorsunuz. Bu konuda bizlerde binbirdekor.com olarak size yardımcı olmak adına baş döndürücü bir şekilde ilerleyen dekorasyon trendlerine olabildiğince hızla yetişmeye çalışırken, bazen geride kalıyor, bazen de Avrupa ve Amerika ‘dan aldığımız dekorasyon fikirleri ve örnekleri ile öne  geçiyoruz.

Mesela geçtiğimiz yıllarda yayınladığımız “Paravanlar yeniden moda” başlıklı makalemizde yeniden trend olan eski paravanlar hakkında güzel bilgiler vermişken, şimdi yeni gördüğümüz, belki de bir çoğunuzun farkında olduğu bu muhteşem paravanlara rastladık.

Modern Kanvas Paravan

Çift tarafı baskılı olan ve salon, ofis ve özellikle olması gereken yer olan yatak odanıza nostaljik ve modern bir hava katacak kanvas baskılı bu paravanlar dekoratifliği ve şıklığı ile inanın bizleri bile şaşırtıp kendilerine hayran bıraktılar. Tabi bizlerde bu hayran olduğumuz ürünleri sizlerle paylaşmak istedik ve hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde sizler için bu ürünlerin en güzellerinden seçtiğimiz örnekleri bir araya getirdik.

Modern Paravan Modelleri Kanvas Tasarımları

 

Bu arada bu ürünleri mutlaka beğeneceksiniz ve yorum bölümümüzden bizlere bu paravanları nasıl satın alabilirim gibi sorular soracaksınız mutlaka. Hemen belirtelim ki bizler bu ürünün satışını yapmıyoruz arkadaşlar. Sadece fikir vermek için sizlerle görsellerini paylaştık. Ama N11 ve hepsiburada gibi e-ticaret sitelerinde bu tip ürünler oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunuluyor.

“Oda Bölme İçin Kanvas Paravan Modelleri” Konusunda 2 Yorum Var

  1. paravanlarınız cok hos ancak fıatları konusunda bır acıklama yok.ltf. fıatlarınızı belırtırmısınız.

    1. Burada görmüş olduğunuz paravanlar internet üzerinde bir çok firma tarafından satılmaktalar ve çok çeşitli fiyat aralıklarında geziyorlar. Dolayısı ile net bir fiyat vermek olanaksız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir