Nöbet Dizisi Sponsorundan Özel Çelik Kapılar

Çelik Kapı Markaları

Çelik kapı modelleri ve fiyatlarını Kapı kategorimiz içerisinde incelemeye ve siz değerli binbirdekor.com okurlarının ev güvenliğine katkıda bulunmak adına en güzel çelik kapı modellerini ve tabi ki bütçenizi de düşünerek en ucuz çelik kapı fiyatlarını bulmaya çalışıyoruz.

Modern Çelik Kapı Modelleri

Bu sayfamızda ise bir dönem TV ekranlarının bir fenomeni haline gelen Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin unutulmaz kahramanı Polat Alemdar nam-ı diğer Necati Şaşmaz‘ın senaristi, yönetmeni ve yapımcısı olduğu ve yeni bir fenomen TV programı olmaya aday Nöbet dizisinin sponsoru olarak bir anda tüm ülkeye namını duyuran Portal Çelik Kapı markasının gerçekten çok özel tasarımlarına göz atıyoruz.

Portal Çelik Kapı Modelleri

Öncelikle güvenliğinizin bizim için dekorasyondan daha öncelikli olduğunu hatırlatmak isteriz. Bu nedenle Portal Çelik Kapı hakkında sizleri biraz bilgilendirmek isteriz.

Efendim 2007 yılında hayata geçen marka hemen tüm çelik kapı markaları ve üreticileri gibi Kayseri kökenli. Bu tarihten itibaren, ekonomik ucuz çelik kapı, apartman kapısı, villa kapısı, ahşap kaplamalı lüks çelik kapı ve yangın kapısı üretimine başlamışlar.

 

 

Markanın en beğendiğimiz tarafı ise tıpkı bizler gibi düşünmeleri. Bu işi yapmanın, yani çelik kapı üretmenin aynı zamanda sosyal bir sorumluluk olduğunun farkında olmaları. Dolayısı ile her zaman daha kaliteli çelik kapı ve doğal olarak güvenli çelik kapı üretme amacıyla faaliyet göstermeleri.

 

 

Anlayacağınız en ekonomik ucuz çelik kapı yerine en güvenli ancak fiyat yönü ile bütçenize en uygun çelik kapı üretmeyi düstur edinmişler kendilerine. Bunu yaparken de güncel üretim teknolojisi ve tecrübeli teknik personelini kullanıyorlar.

 

 

Tabi her ne kadar sağlam çelik kapı üretelim derken hapishane kapısı gibi kapılar yapmıyorlar elbette, zira “Kapı Sanattır” sloganı ile yola çıkan Portal Çelik Kapı, son derece şık ve modern mekanlara uyumlu estetik kapılar imal ediyorlar…

Bu durumun en bariz kanıtını ise markanın Özel Koleksiyonunda gizli. Zira bu koleksiyonda ki kapılar tasarımları ile göz kamaştırırken, evinize girmek isteyen hırsızlarında korkulu rüyası haline geliyor.

 

 

Paragraf aralarına yerleştirdiğimiz bu Özel Koleksiyona ait resimlerde ki ürünler belki de gördüğünüz en şık ve dayanıklı güvenlik kapısı modelleri arasında yer alıyorlar. Yaratıcı detayların, doğal formlarla ve modern renk ve desen uygulamaları ile bir araya getirildiği bu kapılar, evlerinize zengin ve tamamen özgün bir görünüm sağlamakla kalmayıp oldukça üstün bir koruma da sunuyor.

 

 

Klasikliğin, bilin dikliğin yada diğer bir deyişle sıradanlığın dışına çıkılarak tasarlanan bu özel tasarım çelik kapılar Portal markasının yakın bir zamanda en çok tercih edilen çelik kapı markaları arasında kendine çok rahatlıkla yer edineceğini gösteriyor.

Eski Çelik Kapılarınızı Yenileyin

Ayrıca 14 noktadan kilitlemeli merkezi kilitli, parmak izi giriş sistemli çelik kapıları ile teknolojik anlamda bir çok rakibini de saf dışı bırakacağını düşündüğümüz Portal, her geçen gün daha fazla evi marka kalitesi ve sağlamlığı ile buluşturuyor.

 

 

Muhtemelen yukarıda anlattıklarımız ve gördüğünüz kapı tasarımları hoşunuza gitti. Evinize de bir çelik kapı yaptırmak niyetindesiniz ve marka seçimi olarak Portal Çelik Kapı’da karar kıldınız. Bu durumda ne yapacaksınız ?

3 Boyutlu Panel Çelik Kapılar

Öncelikle markanın başta, İstanbul, İzmir, Bursa, Tekirdağ, Edirne, Balıkesir, Kütahya, Samsun, Trabzon, Antalya, Mersin, Van olmak üzere Türkiye’nin diğer bütün illerine de hizmet vermekte olduğunu hatırlatmak isteriz. Özellikle İstanbul’da çelik kapı montaj ve satışları çok hızlı.

Ancak diğer il ve ilçelerde ikamet eden okurlarımız ise Portal Çelik Kapı markasına gerek sitenin resmi internet sitesinden, gerekse 444 5 818 numaralı danışma hattından ulaşabilirler…

Kurtlar Vadisi Pusu’nun Şık Mobilyalarını İnceleyin !.. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Modalife Düğün Paketleri ve Fiyatları 2020 İnceleme

Modalife Düğün Paketleri Modalife düğün paketi 2019 fiyatları ve Modalife düğün paketi 2018 fiyatları ile...

Kapat