Nefes Kesen Koltuk Takımları (Modoko)

2014 Modern koltuk takımı modelleri oturma grupları görselleri en yeni koltuk takımları berjerli çiçekli oturma grubu modelleri Modoko oturma grupları yataklı koltuk takımları…

Daha önceki sayfalarımızda Modoko‘dan bahsetmiş, markanın bir zamanlar küçük bir esnaf kooperatifi iken nasıl devasa bir mağazaya, daha doğrusu mağazalar zincirine dönüştüğünün muhteşem öyküsünü anlatmıştık. Modoko kısa zamanda gerçekten süper yol aldı. Tabii bu durumda yüzlerce farklı esnafın bir araya gelmesi sayesinde çok çeşitlilik açısından rakipsiz bir hale gelmesinin etkiside yadsınamaz.

Düşünsenize ülkenin en büyük mobilya üreticileri bünyelerinde belirli sayıda tasarımcı bulunduruyor ve bu her yıl belli bir sayıda koleksiyonu vitrine çıkarmalarına neden oluyor. Fakat Modoko ‘da durum çok farklı yüzlerce mobilya esnafından, yüzlerce farklı kafadan bahsediyoruz. Buda binlerce farklı modelin tasarlanması imal edilmesi ve satışa sunulması anlamına geliyor.

Basit bir örnek vereyim efendim. Marka’da sadece koltuk takımlarına göz atmam, resimlerine bakıp geçmem 8 saat falan sürdü, varın gerisini siz hesabedin :) Neyse en beğendiklerimi ayırmıştım, onlarıda sizlerin beğenisine sunayımda gözünüz gönlünüz açılsın :)

2014 MODERN OTURMA GRUBU MODELLERİ GÖRSELLERİ

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Mutfaklarda Doğal Ahşap Zerafeti

Mutfak dekorasyon fikirleri önerileri görselleri doğal mutfak dolabı modelleri mutfak renk tavsiyeleri en güzel mutfak dekorasyonları farklı mutfak dekorasyonları dolapları......

Kapat