Naomi Campbell’in Uzay Üssü

İlginç Mimari Tasarımlar

Binbirdekor’un mükemmel mimariler kategorisine dünyanın en sıradışı evleri konuk olmaya devam ediyor arkadaşlar. Bu kategori altında dünyanın en güzel evleri ile ilginizi çekecek çok garip evler beğenilerinize sunuluyor. Sadece dünya üzerinden değil,  Türkiye’deki ilginç mimari yapılar ve Türkiye’deki ilginç binalar da sizlerle buluşturuyoruz. Ayrıca tarihi ilginç yapılar ve modern mimari yapılar da kategorimizde farklı görselleri ile yer alıyor.

En Güzel Evler Binbirdekor’da

Hatta hayal bile edemeyeceğiniz tarzda, birilerinin başardığı, tarif edilemeyecek kadar, daha uzun bir tabirle, hayallerden gerçeğe dönüştürülmüş olan evler de zaman zaman sayfalarımızda boy gösteriyor ki işte burada o evlerden birine göz atıyoruz.

Çok Değişik Yapılar

Süper modellerin doğuştan şanslı olduklarına inanırım, çünkü yüce yaradan onlara ilerde hayatlarını kazanabilecekleri bir sermaye olan fiziki güzelliklerini doğuştan vermiş. Moda dünyasına damgasına vuran modellerden biri olan siyahi manken Naomi Campbell ‘de bu şanslı modeller arasında yer alıyor, ancak o sadece ekmeğini kazandığı vücut güzelliği yönünden değil, aşk gibi önemli bir konuda da çok şanslı bir kız, zira onun milyarder bir Rus sevgilisi var…

İlginç Mimari Tasarım Örnekleri

Milyarder Rus sevgili Vladislav Doronin, Naomi Campbell için yeni ve çok özel bir ev inşa ettiriyor. Ancak bu eve ev demek pek aklı karı değil değerli binbirdekor.com takipçileri, zira fütüristik bir mimariye sahip bu evin her noktasında mimarlık ödülü’nü kazanan ilk kadın mimar olan Zaha Hadid gibi dünyaca ünlü ve işinde bir numara isimler çalışıyor.

Modern Mimari Yapılar

Dolayısı ile ortaya çıkacak olan işin nasıl bir şey olduğunu tahmin etmeniz zor değil sanırım. Ama tahmin etmek için zihninizi zorlamayın, şimdi sunacağım görseller ortaya çıkacak olan iş hakkında net bilgiler veriyor…

 

 

 

Geleceğin Ev Tasarımları

Ne dersiniz sizce de çok ütopik bir tasarım değil mi ? Acaba gelecekte evlerimiz hakikaten böyle mi görünecek. Sizde merak ediyor musunuz. Özellikle müstakil evlerden hoşlananların evleri böyle şaşalı, uzay üssü gibi bir görünümde mi olacak 🙂 Muhtemel öyle olacak ama önümüzde ki 100 yılda böyle bir yerleşim sisteminin hayata geçmeyeceğini düşünüyorum. Tabii bu düşüncem çok parası olanlar için geçerli değil….

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir