Mutfaklarda Siyah Beyaz Renk Kombinasyonu

Siyah beyaz mutfak modelleri mutfak dolabı renkleri 2014 trend mutfak renkleri mutfak renk kombinasyonları en güzel mutfak dolapları renkleri mutfak dekorasyon fikirleri görselleri örnekleri…

Biri iyiliği, saflığı, temizliği temsil ediyor, diğeri ise asaleti, yası ve kötülüğü… Ancak sadece yüklenen anlam veya misyon açısından değil, görsel anlamdada birbirleri ile taban tabana zıt bu iki ana renk yüzyıllardan bu yana, Leyla ile Mecnun, Kerem ile Aslı, biraz daha batılı bir örnek verecek olursak Romeo ve Juliet’in dillere destan aşkı gibi hep birlikte anılıyor, kullanılıyor. İnsanlar kıyafetlerinin yanı sıra mekan dekorasyonunda sıklıkla bu iki rengin kombinasyonunu tercih ediyorlar.

Etafınıza bir bakın, siyah veya beyazı yada aynı anda bu iki sevmeyen insanların sayısının bir elin parmaklarını geçmediğini göreceksiniz 🙂 Bu makaleyi okuyorsanız çok yüksek bir ihtimalle sizlerde birer siyah beyaz hastasısınız. Belki de mutfağınızda bu efsanevi renkleri kullanmak niyetindesiniz… O halde sizler için seçtiğimiz ve foto galerimizde beğeninize sunduğumuz siyah beyaz mutfak görsellerine kelimenin tam anlamı ile bayılacaksınız….

  SİYAH BEYAZ MUTFAK DEKORASYONU FİKİRLERİ GÖRSELLERİ

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir