Mutfaklar İçin Şahane Duvar Kağıtları

A+
A-

Mutfak duvar kağıdı modelleri mutfak dekorasyon fikirleri mutfak duvar dekorasyonu trend mutfak dekorasyonları mutfağa duvar kağıdı olur mu ?..

Önceleri Pazartesi, şimdilerde ise Pazar akşamlarının vazgeçilmez dizisi “Zengin Kız Fakir Oğlan” pek sevdiğim bir dizidir. Eee sonuçta altında Birol Güven imzası var.. Birol Güven varsa orada dekorasyon var demektir. Finali yeni yapılan Çocuklar Duymasın‘daki evin dekorasyonu ne kadar şahaneydi hatırlıyormusunuz. Tıpkı Zengin Kız Fakir Oğlan’daki evin dekorasyonu gibi. Aldığım duyumlara göre bu ev Birol Güven’in kendi evi imiş :)

Şimdi konuyu nereye bağlayacağımı merak ediyorusunuzdur, efendin hemen açıklayayım. Dün akşam Zengin Kız Fakir Oğlan‘ı izlerken o koskoca malikanenin küçücük mutfağının duvarlarındaki duvar kağıdı beni resmen kendine aşık etti. Ne muhteşem bir şey o öyle, tezgahta yeşil oda yeşil süper olur tadı kalır hesabı :) Hemen oturdum makinanın başına ve mutfaklar için duvar kağıdı modellerine bir göz atayım dedim, bakalım bu tarz bir duvar kağıdı bulabilecekmiyiz. Bakın ne şahane duvar kağıtları buldum, bayılacaksınız efendim….

MUTFAK DUVAR KAĞIDI MODELLERİ GÖRSELLERİ

       

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
Bellona 2015 Model Koltuk Takımları (Juliet)

Yeni sezon Bellona koltuk takımları fiyatları görselleri 2015 bellona oturma grupları yeni koltuk takımı modelleri modern koltuk takımları 2015...  2015...

Kapat