Mutfak Dolabında Siyah Rengi Denediniz Mi ?..

Siyah dekorasyonda nadiren kullanılan, koyu ve iç karartıcı tonundan dolayı kullanırken son derece dikkatli olunması gereken, dolayısı ile cesaret isteyen bir renktir. Her ne kadar son zamanlarda gri, kahve ve siyah gibi koyu renkler trend olsada, bu durum evdeki her alan geçerlidir.

Mutfaklarda da aynı şekilde siyah kullanmak, hele mutfak dolaplarını tamamen bu renkten seçmek özellikle ışık açısından fakir mutfaklar için bir intihar sayılır. Fakat bu renk doğru kullanıldığında ise siyahın iç karartıcılığı yerine asaletide ön plana çıkarılabilir.

Mesela uygun renklerle harmanlayarak siyahı mutfak dolabınızda kullanabilirsiniz. Siyah mutfak dolabı-süt beyaz mutfak tezgahı kombinasyonunda olduğu gibi. Ayrıca bu kombinasyonları yaparken mat siyah ve parlak siyah unsurlarınıda göz önünde bulundurmanız fayfalı olacaktır.

Anlayacağınız siyah mutfak dolabında oldukça hoş bir renk, eğer doğru kombinasyonlarla mutfağa entegre edilebilirse foto galerimizdeki örneklerindede göreceğiniz üzere ortaya hakikaten muhteşem işler çıkabiliyor. İlle de siyah diyorsanız foto galerimizdeki bu güzel örneklerden ilham alabilirsiniz…

SİYAH MUTFAK DOLABI TASARIMLARI FOTO GALERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir