Mutfak Dekorasyonunda Sıradışı Renkler

Mutfak renk seçimi mutfak dolabı renkleri görselleri mutfak dekorasyon fikirleri ipuçları en güzel mutak dekorasyonları…

Mutfak dekorasyonuna başladınız sanırım. Eeee ne de olsa kış bitti dekorasyona bir yerlerden başlamak lâzım, sanırım sizin şansınızada mutfak dekorasyonu düştü. Allah yardımcınız olsun. Her daim belirtmişimdir, evlerde en zor dekorasyonlar başta banyolar, ardından mutfaklarda yapılan dekorasyonlardır. Çünkü bu alanlarda seramik kullanıldığı için beğenmediğiniz taktirde söktürüp geri yaptırma şansınız yoktur. Tabii bir kral prens falan yada Karun kadar zegin değilseniz. Öyle bile olsa tüm herşeyi söktürüp yeniden yaptırmak biraz ahmaklık olacaktır.

Bu alanların dekorasyonunda, yukardaki dizelerdende anlayacağınız üzere seçim yapmak işin püf noktasıdır, zira yanlış seçimde yeniden söktürme şansınız yok ise önümüzdeki en az 5 yıl boyunca bu seçimle yaşamak zorunda kalırsınız.

Mutfaklarda ise durum mutfak dolapları için aynıdır. Mutfak dolabı renklerini seçerken ince eleyip sık dokumanızı öneririz. Gerekirse mutfak dekorasyonunuzu bir kaç ay erteleyin, seçiminizi yapın ve ilk balyozu ondan sonra vurun. Bu konuda her zaman olduğu binbirdekor.com olarak bizlerde yanınızdayız. Örneğin bu sayfamızda aklınızda belirli bir fikir oluşmasına yardımcı olacak bir foto galeri hazırladık. Bu foto galerimize göz atarak değişik renklerin mutağınızda nasıl duracağı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

KESİNLİKLE OKU !..   Geçtiğimiz Yılın En Güzel Mutfakları

MUTFAK DEKORASYON RENKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Lüks-Avangard Salon Koltuk Takımları (Ladin)

Modern avangard koltuk takımları Ladin Mobilya 2015-2016 koltuk takımları görselleri lüks salon koltuk takımları oturma...

Kapat