Mondi’den Yepyeni West Koltuk Takımı

Mondi Koltuk Takımları ve Fiyatları 2020

Mondi 2020 koltuk takımları fiyatları ve görselleri ile birlikte detaylı olarak binbirdekor.com sayfalarında sizler için inceleniyor. Bu sayfamızda son olarak, mondi koltuk takımları kampanyalı yada mondi koltuk takımları indirimli olarak geçen ve minimal New Lilya köşe takımı modeli ile bir diğer yeni sezon köşe takımı olan Venita köşe takımını incelediğimiz Mondi’nin ürün gamına yeni eklenen West koltuk takımını sizler için tüm detayları ile birlikte göz atıyoruz.

Mondi Koltuk Takımları 2020

Koltuk takımları eskiyen ve yepyeni koltuk takımlarını oturma odalarında, salonlarında görmek isteyen, havaların ısınması ile evlilik tarihi yaklaştığı halde, henüz şık bir koltuk takımı bulamayan takipçilerimiz için oldukça modern bir alternatif olan West köşe takımı farklı renk seçenekleri ile satışa sunuluyor. Bu renk seçeneklerini ise başta mavi olmak üzere, krem, kahve ve vizon gibi son zamanların trend koltuk döşeme renkleri oluşturuyor.

Mondi West Koltuk Takımı

Mondi West koltuk takımı yumuşak dokulu geometrik desenli kumaşı, tezat renk fitil uygulaması ve estetik görselliğiyle yaşam alanlarının havasını değiştiren bir tasarıma sahip. Modern ve rahat çizgileriyle dikkat çeken takım, komple sünger ve çoklu kırlent uygulaması ile konfor sağlarken, yüksek ayak özelliğiyle temizliği kolaylaştırıyor.

Mondi Koltuk Takımı Fiyatları West

Ürünün fiyatlarına gelecek olursak… Efendim iki adet üçlü, iki adette berjerden oluşan West Delüx takım 4.998,00 TL fiyatla satışa sunulurken, bir adet üçlü, bir adet ikili ve iki adette berjerden oluşan West koltuk takımı ise üzerinde 4.849,00 TL fiyat etiketi taşıyor. Tek berjerin fiyatı ise 800,00 TL.

 

Mondi En Ucuz Kotuk Takımı West

Evet West koltuk takımı hakkında bu kadar detaylı bilgi yeterli herhalde arkadaşlar. Dilerseniz şimdi gelin hep birlikte bu modern ve şık takımın birbirinden güzel görsellerine hemen aşağıya yerleştirdiğimiz foto galerimiz içerisinde hep birlikte göz atalım ne dersiniz ?..

MONDİ WEST KOLTUK TAKIMI GÖRSEL ÖRNEKLERİ

 

 

Yukarıda verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Mondi fiyat politikaları ile markanın sezon sonu yada kampanya gibi durumlara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle hem güncel fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak, hem de ürünü yakından incelemek adına Mondi mağazalarına uğramanızı öneririz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir